Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Ja od wczoraj w szpitalu. Wyrostek, dziś mają mnie operować. Wczoraj badania na covid itp i dopiero po wyniku na oddział chirurgiczny.
Odpowiedz
(14-07-2020, 16:55)Orchidea napisał(a): Ja od wczoraj w szpitalu. Wyrostek, dziś mają mnie operować. Wczoraj badania na covid itp i dopiero po wyniku na oddział chirurgiczny.
Współczuje
3maj się ciepło
ps. Test na covid robiłaś sama czy w szpitalu i na wynik czekałaś w domu?
Odpowiedz
Rozstałam się z partnerem. Poprzednie rozstanie pogorszyło moje zdrowie. Ten związek miał być inny, lepszy. Życie napisało inny scenariusz. Jak radzicie sobie w ciężkich sytuacjach? Trzymam się, ale boję się kolejnych rzutów przez te stresy.
Odpowiedz
(14-07-2020, 16:55)Orchidea napisał(a): Ja od wczoraj w szpitalu. Wyrostek, dziś mają mnie operować. Wczoraj badania na covid itp i dopiero po wyniku na oddział chirurgiczny.
Trzymaj się, dużo zdrówka życzę Uśmiech wracaj szybko

(14-07-2020, 20:41)reni napisał(a): Rozstałam się z partnerem. Poprzednie rozstanie pogorszyło moje zdrowie. Ten związek miał być inny, lepszy. Życie napisało inny scenariusz. Jak radzicie sobie w ciężkich sytuacjach? Trzymam się, ale boję się kolejnych rzutów przez te stresy.
Ojjj ale przykro Smutny ja na bardzo silny stres, który mógłby wywołać rzut biorę uspokajające leki na receptę, ale możesz chociaż te bez recepty, żeby wewnętrznie się uspokoić. Niestety teraz jak najwięcej relaksu pomoże, tylko pytanie co Tobie sprawia najlepsze odcięcie myśli. Trzymaj się, wszystko z czasem się ułoży, my jesteśmy silnymi wojownikami
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz
Test robili w szpitalu o 19 a o 11 wynik był.
Odpowiedz
(14-07-2020, 22:22)Orchidea napisał(a): Test robili w szpitalu o 19 a o 11 wynik był.
A po badaniu od 19-11:00 bylas gdzie?
Odpowiedz
E-smka wlasnie chodzi o to ze z nasza sluzba zdrowia jest tak ze mogli odeslac
Wiec pytam
Odpowiedz
Orchi powodzenia.
Reni u mnie po prostu muszę swoje odpłakać. Teraz dużo słonka to może spacery.
Odpowiedz
Wiecie, że mnie nie operowali. Bóle po antybiotyku ustępowały. St zapalny niby też. Wypisali mnie do domu. Ciekawe czy znów nie trafię za parę dni.
Odpowiedz
(16-07-2020, 15:25)Orchidea napisał(a): Wiecie, że mnie nie operowali. Bóle po antybiotyku ustępowały. St zapalny niby też. Wypisali mnie do domu. Ciekawe czy znów nie trafię za parę dni.
Dziwna sytuacja choc moze rzeczywiscie nie bylo powodu do przeprowadzenia operacji
3maj sie cieplo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Olaa, 11 gości