Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
e-smka fajnie jak masz takie koleżanki Oczko mi też wydaje się że z moimi obecnie mogę tylko wspominać i się śmiać niekoniecznie płakać czy narzekać dlatego tak niechętnie wychodzę do ludzi. Z dzieciakami takie niezobowiązujące spotkanie gdzieś tam z kimś tam lubię ale nic dłuższego.. w ogóle gdzie podziała się Yasmina Oczko wakacyjne w dalszym ciągu u reszty ?
Odpowiedz
(25-08-2022, 22:27)Lusia98 napisał(a): e-smka fajnie jak masz takie koleżanki Oczko mi też wydaje się że z moimi obecnie mogę tylko wspominać i się śmiać niekoniecznie płakać czy narzekać dlatego tak niechętnie wychodzę do ludzi. Z dzieciakami takie niezobowiązujące spotkanie gdzieś tam z kimś tam lubię ale nic dłuższego.. w ogóle gdzie podziała się Yasmina Oczko wakacyjne w dalszym ciągu u reszty ?

Już w pracy, ale jeszcze w wakacyjnym trybie (dzieci dopiero zaczną szkołę to będzie się działo). Ja podobnie tylko czasem spotkania ze znajomymi. A moje dzieci już częściowo własnymi drogami chodzą.
Odpowiedz
e-smka ja to czasem od rzeczy gadam, fakt Duży uśmiech. Mialam 3 dni podłego humoru. Przyjaciół już nie mam o to mi chodziło że ciężko mi komuś ponarzekac . Ostatnio to nawet mąż moj podły humor kwituje tym że "za dobrze się mam" "inni mają gorzej" wkurza mnie to strasznie Duży uśmiech ale no może ma rację... Nigdy nie jest tak źle żeby gorzej być nie mogło
Odpowiedz
A ja dzisiaj byłam na 50 rocznicy ślubu moich rodziców.  Było zajebiscie.  Super  atmosfera,  jedzenie i świetna obsługa.  Już nie pamiętam kiedy  byłam na tak miłym spotkaniu.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
To my się z moim już ćwierć wieku znamy.  Jak to brzmi  hahaha
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Akinom, przejeżdżałam dzisiaj przez Świdnicę ? ta ogromną katedra robi nawet z daleka wrażenie (wjeżdżałam od strony Dzierżoniowa) aż musiałam sprawdzić w internecie co to takiego
Odpowiedz
Katedra jest piękna.  W zaszłym tygodniu skończyli remont ołtarza.  Warto to zobaczyć na żywo. Robi niesamowite wrażenie.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
E-Semka,  kiedyś ludzie krócej żyli i w wieku 40+ to już się trzeba było na cmentarz szykować a nie np.  rodzic dzieci. Moja babcia miała 68 lat jak umarła i to była faktycznie babcia.  Z laseczka,  w fartuszku,  wychudzona,  przygarbiona.  Jak patrzę na moją mamę,  już po 70 to to jest przepaść. Zupełnie co innego.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Bardzo się zmienił. Teraz aferę robią z dwutlenku  węgla,  a kiedyś nie było nic paczkowanego i jakoś  wszyscy żyli.  Woda była w szkle i też było dobrze.  Teraz jak jest w szklanej butelce  to już ekskluzywna i droga. Mleko też było w butelkach i też było dobrze. Więc może czas do tego wrócić?
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(30-08-2022, 08:49)Akinom napisał(a): E-Semka,  kiedyś ludzie krócej żyli i w wieku 40+ to już się trzeba było na cmentarz szykować a nie np.  rodzic dzieci. Moja babcia miała 68 lat jak umarła i to była faktycznie babcia.  Z laseczka,  w fartuszku,  wychudzona,  przygarbiona.  Jak patrzę na moją mamę,  już po 70 to to jest przepaść. Zupełnie co innego.

Oj też tak mam , moja babcia też zmarła po 60, a moja mam 71 i młodsza duchem ode mnie Uśmiech

Szklane butelki mogłyby wrócić, niby plastiki szkodliwe, ale jak porównam butelkowane to masakra, nie wystarczy , że to ciężkie, to jeszcze żeby butelki były zwrotne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości