Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Lusia, na szczęście fryzjerka jest rozsadna i nie robi według życzenia tylko według swojego doświadczenia, wiedzy i umiejętności. I absolutnie nie zgodziła się na odbarwianie włosów tylko zrobiła to farba. Nawet wyszlo.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Napiszcie jakie suple bierzecie.Ja dziś zamówiłam niektóre.
Wit d3 5000
Sanprobi IBS 3x1
lactoferyna 3x1
Debutir forte 1x1
Aspargin lub elektrolity.
Zauwazylam że jak pije elektrolity i wrzucę 2 tab dobrze się czuje.
No i mam zamiar b12 w zastrzykach wziąć.
Odpowiedz
Ja to nic nie biorę. Szkoda mi kasy na suplementy. Nic nie wnoszą. Nawet magnezu nie biorę. Wole zjesc orzechy, gorzka czekoladę. Tylko żelazo za chwilę bede musiala brac, ale to lek na receptę, nie suplement
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(22-01-2024, 16:06)Orchidea ponownie napisał(a): Napiszcie jakie suple bierzecie.Ja dziś zamówiłam niektóre.
Wit d3 5000
Sanprobi IBS 3x1
lactoferyna 3x1
Debutir forte 1x1
Aspargin lub elektrolity.
Zauwazylam że jak pije elektrolity i wrzucę 2 tab dobrze się czuje.
No i mam zamiar b12 w zastrzykach wziąć.

Orchi, suplementuję tylko vit D3 4000 (poziom mam teraz w górnej granicy normy). 
Magnez i B complex biorę jeszcze, ale to przez picie kawy, której sobie nie odmawiam i gdy przestanę to suplementować to skurcze mnie łapią. A resztę supl olałem jak Akinom. Szkoda mi kasy, bo brałem i zmian żadnych nie czułem (i tak, brałem to przed długi okres czasu).
Co do elektrolitów, to moja dziewczyna je pije i twierdzi to co ty, że dobrze się czuje po tym.
Odpowiedz
(22-01-2024, 19:00)fruu napisał(a):
(22-01-2024, 16:06)Orchidea ponownie napisał(a): Napiszcie jakie suple bierzecie.Ja dziś zamówiłam niektóre.
Wit d3 5000
Sanprobi IBS 3x1
lactoferyna 3x1
Debutir forte 1x1
Aspargin lub elektrolity.
Zauwazylam że jak pije elektrolity i wrzucę 2 tab dobrze się czuje.
No i mam zamiar b12 w zastrzykach wziąć.

Orchi, suplementuję tylko vit D3 4000 (poziom mam teraz w górnej granicy normy). 
Magnez i B complex biorę jeszcze, ale to przez picie kawy, której sobie nie odmawiam i gdy przestanę to suplementować to skurcze mnie łapią. A resztę supl olałem jak Akinom. Szkoda mi kasy, bo brałem i zmian żadnych nie czułem (i tak, brałem to przed długi okres czasu).
Co do elektrolitów, to moja dziewczyna je pije i twierdzi to co ty, że dobrze się czuje po tym.
Ja niestety mam za niski potas .Sod też za niski.B 12 za mało i d3 28.Zapewne to wina jelit była że nic się nie wchłaniało.W szpitalu też ciężko było uzupełnić im.Tez staram się brac leki.D3 jedynie jest suplem.Nawet gdy lek brałam to i tak przez 2 tata z 6 na 28 a po 10.tys brałam.

Fruu jaką d3 bierzesz?

(22-01-2024, 17:43)Akinom napisał(a): Ja to nic nie biorę. Szkoda mi kasy na suplementy. Nic nie wnoszą. Nawet magnezu nie biorę. Wole zjesc orzechy, gorzka czekoladę. Tylko żelazo za chwilę bede musiala brac, ale to lek na receptę, nie suplement

Akinom nie poddawaj się. Może wlielcelj siły byś miała gdybyś uzupełniła makro i mikroelementy.
Odpowiedz
Ja mam wszystko ok, procz zelaza. Raz na kilka lat wezmę sobie serie i jest spokój na jakiś czas.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Staram się brać regularnie Wit d 10 tys 3 razy w tygodniu, kompleks wit b codziennie i aspargin codziennie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Ja biorę wit D (4 tys. jedn. dziennie - lek) i kwas masłowy (500 mg - suplement).
Teraz dodatkowo brałam w postaci leku: cynk, magnez i neurovit, bo ma mi to niby pomóc na obniżone neutrofile. Na koniec miesiąca muszę zrobić badania do programu to się okażę.
Odpowiedz
Ciężko mi.Biorac Asamax na jelita niestety obrzek krtani miałam.W dawce 3x1 jest ok ale na wyższa nie mogę wskoczyć.Woda z nosa obrzek krtani i kaszel.Z kolei dawka 3 tab jest za mała.Powinnam 8 brać.
Odpowiedz
(22-01-2024, 20:28)Orchidea ponownie napisał(a):
(22-01-2024, 19:00)fruu napisał(a):
(22-01-2024, 16:06)Orchidea ponownie napisał(a): Napiszcie jakie suple bierzecie.Ja dziś zamówiłam niektóre.
Wit d3 5000
Sanprobi IBS 3x1
lactoferyna 3x1
Debutir forte 1x1
Aspargin lub elektrolity.
Zauwazylam że jak pije elektrolity i wrzucę 2 tab dobrze się czuje.
No i mam zamiar b12 w zastrzykach wziąć.

Orchi, suplementuję tylko vit D3 4000 (poziom mam teraz w górnej granicy normy). 
Magnez i B complex biorę jeszcze, ale to przez picie kawy, której sobie nie odmawiam i gdy przestanę to suplementować to skurcze mnie łapią. A resztę supl olałem jak Akinom. Szkoda mi kasy, bo brałem i zmian żadnych nie czułem (i tak, brałem to przed długi okres czasu).
Co do elektrolitów, to moja dziewczyna je pije i twierdzi to co ty, że dobrze się czuje po tym.
Ja niestety mam za niski potas .Sod też za niski.B 12 za mało i d3 28.Zapewne to wina jelit była że nic się nie wchłaniało.W szpitalu też ciężko było uzupełnić im.Tez staram się brac leki.D3 jedynie jest suplem.Nawet gdy lek brałam to i tak przez 2 tata z 6 na 28 a po 10.tys brałam.

Fruu jaką d3 bierzesz?

(22-01-2024, 17:43)Akinom napisał(a): Ja to nic nie biorę. Szkoda mi kasy na suplementy. Nic nie wnoszą. Nawet magnezu nie biorę. Wole zjesc orzechy, gorzka czekoladę. Tylko żelazo za chwilę bede musiala brac, ale to lek na receptę, nie suplement

Akinom nie poddawaj się. Może wlielcelj siły byś miała gdybyś uzupełniła makro i mikroelementy.

Orchi, próbowałaś brać potas w formie Kalium effervescens? Podobno ma lepszą wchłanialność niż ten w tabletkach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości