Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
SM wykluczono po zbadaniu płynu był ujemny.

(29-08-2018, 00:19)H.klysz@o2.plz napisał(a): Na podstawie czego wykluczono SM?

Pobrany płyn był ujemny
Odpowiedz
(29-08-2018, 00:26)Ivona napisał(a): SM wykluczono po zbadaniu płynu był ujemny.

(29-08-2018, 00:19)H.klysz@o2.plz napisał(a): Na podstawie czego wykluczono SM?

Pobrany płyn był ujemny

W takim razie proponowałbym zapytać się neurologa/orydnatora neurologii: jeżeli to nie jest SM, to w takim razie co to jest, bo nie zmyślam objawów/ nie mam nerwicy. Nie mówię, że tak będzie u Ciebie, natomiast płyn jest jednym Z badań, ani nie potwierdza ani nie wyklucza SM. Propowałbym doprowadzenie sprawy do końca. Na pewno nie możesz sobie dać wmówić, że "masz nerwicę" -- od nerwicy nie ma zmian w móżgu/rdzeniu kręgowym. Trzymam kciuki.
Odpowiedz
to chyba powinni zrobić MRI żeby ocenić zmiany, co za lekarze............. szukaj innego neuro co Cię skieruje na rezonans
Odpowiedz
(02-08-2018, 00:16)Anka napisał(a):
(01-08-2018, 20:34)hela napisał(a): Jaka cisza, wszystkim tak upał daje po d... czy tylko mnie? W pracy produktywna jestem do południa, chyba czas przejść na tryb nocnyUśmiech jak się ochłodzi odżywam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bylam po Tec w szpitalu. Mam wyznaczony rezonans kontrolny na 30 sierpnia. Ledwo wrócę z urlopu i badania. Ogólnie to ja dziś się czulam jak ućpana. Spać mi się ciągle chcialo, rozdrażniona byłam. A teraz nie mogę spać, chyba wszystkie psy sąsiadów dookola zmówiły się i dają koncert. Ręce opadają.

(28-08-2018, 22:14)Joanna napisał(a): Blanka a jak Ty się czujesz obecnie ? Myślę, że warto wziąć pod uwagę swój aktualny stan zdrowia. Jak czujesz, że dajesz rade i obecna praca Ci nie szkodzi, to warto zostać. Jednak jak  obecna praca powoduje stres, co wiąże się z pogorszeniem SM,  to warto się zastanowić nad zmianą, z tego względu, że jak przyjdzie jakiś mocniejszy rzut, to możesz już do tej pracy nie wrócić lub być na długim L4,  co wiąże się też z mniejszą kasa. 
Ja tez mam stresująca prace i  duże wymagania ale stwierdziłam, że dopóki daje rade to pracuje dalej i nie zmieniam. Poza tym juz dwa razy wracalam po dluzszym L4 do pracy i nie bylo problemu. Pracodawca jest wyrozumialy,  co tez sie liczy. Jak będę czuła,  że już nie daje rady lub przez prace pogorszy sie moj stan zdrowia, to będę myślała o zmianie. Mam nadzieje, ze coś pomoglam Oczko
Czuje się dobrze czasami mam doła w pracy nie jestem w stanie przerobić w 7 godz. Tego na co inni mają 8 godz. Nikt się tym nie przejmuje jeszcze dost. nowe zadania. I to nie jest fajne,ale nikt nie robi problemu jak jestem na l4 no i podstawa większą do renty czy emerytury. Dziękuję za wszystkie opinie i miłego dnia Uśmiech
Odpowiedz
Cicho cicho ?
Jeśli nikt mi nie pogrozi palcem, to chcę się z Wami czymś podzielić.
Moje dziecko. [emoji5]

mazunia.simplesite.com.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wow poczytam po robocie teraz pędze i pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
(29-08-2018, 23:52)mpmarzena napisał(a): Cicho cicho ?
Jeśli nikt mi nie pogrozi palcem, to chcę się z Wami czymś podzielić.
Moje dziecko. [emoji5]

mazunia.simplesite.com.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zaczelam czytac. Juz na wstępie sie wkurzyłam i zrobilo mi sie smutno. Chodzi mi o zachowanie ordynatora. Dzis mam kontrolny mri. Wiec czekając az mnie zbadają i laskawie zabiorą na dol do kabiny strachu poczytam wiecej! Gratuluje odwagi!
Odpowiedz
(29-08-2018, 23:52)mpmarzena napisał(a): Cicho cicho ?
Jeśli nikt mi nie pogrozi palcem, to chcę się z Wami czymś podzielić.
Moje dziecko. [emoji5]

mazunia.simplesite.com.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Gratulacje, też się kiedyś zastanawiałam nad blogiem, ale brak mi kompletnie systematyczności, a blog tego wymagaUśmiech  przez chwilę jakbym czytała o sobieUśmiech
Odpowiedz
Dziękuję Dziewczyny [emoji4]
Długo się zastanawiałam czy takie uzewnętrznianie się jest dobre i szczerze? Polecam. Jak nie dla kogoś, to dla samych siebie.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wczoraj mialam kontrolny mri. Wiecie nawet nie stresuje sie tym co w nim wyszlo. Nie mam na to wpływu żadnego. Ale jakieś emocje są. Wiem, że odkąd zmienili mi lek na Tecfiderę odżyłam. Są dni, że SM daje się troche we znaki. Ale liczę, że lekarz da dobre informacje. Milego dnia kochani. Jeszcze coś tu dziś napiszę. Oby same dobre newsy . Buziaki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości