Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
U lekarza jestem co tydzień.Ostatnio test na boreliozę.Neurolog i psychiatra tylko przypisują leki a mnie jak bolało tak boli...
(08-01-2019, 15:38)Joanna napisał(a):
(08-01-2019, 14:45)Dr.Strange napisał(a): Współczuje bardzo Akinom.Ja też zmuszony jestem od 2 dni leżeć bo nogi rwą i palą a w głowie karuzela...

Z tego co pamiętam dalej diagnozy nie masz, więc zamiast leżeć,  to marsz do lekarza. Jeżeli dalej Cię coś męczy,  musisz w końcu to wyjaśnić czy to problem fizyczny czy psychologiczny, zarówno jeden jak i drugi można jakoś leczyć. Biadolenie nic nie da, tylko trzeba działać .
Odpowiedz
(08-01-2019, 15:57)Dr.Strange napisał(a): U lekarza jestem co tydzień.Ostatnio test na boreliozę.Neurolog i psychiatra tylko przypisują leki a mnie jak bolało tak boli...
(08-01-2019, 15:38)Joanna napisał(a):
(08-01-2019, 14:45)Dr.Strange napisał(a): Współczuje bardzo Akinom.Ja też zmuszony jestem od 2 dni leżeć bo nogi rwą i palą a w głowie karuzela...

Z tego co pamiętam dalej diagnozy nie masz, więc zamiast leżeć,  to marsz do lekarza. Jeżeli dalej Cię coś męczy,  musisz w końcu to wyjaśnić czy to problem fizyczny czy psychologiczny, zarówno jeden jak i drugi można jakoś leczyć. Biadolenie nic nie da, tylko trzeba działać .

Czyli SM wykluczone ? My ze swoimi dolegliwościami funkcjonujemy, pracujemy, uprawiamy sporty, niejeden z Nas żyje też na codzień z bólem. Jeżeli coś Cię położylo  do łóżka i nie możesz funkcjonować, to Ja  w takim wypadku poszlabym na SOR. Od leżenia nic się nie wyjaśni. Mogą to być też dolegliwości somatyczne no ale to moje gdybanie. To moga wiedzieć tylko lekarze co Ci tak naprawdę jest.
Odpowiedz
Tak dr. Strange ma wykluczone sm, pisał już kiedyś o tym, ja też bym pojechała na SOR gdyby mi coś przeszkadzało normalnie funkcjonować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Idź do szpitala. Faktycznie zwariujesz chodząc co tydzień od lekarza do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(09-01-2019, 13:10)WorkBorg napisał(a): Idź do szpitala. Faktycznie zwariujesz chodząc co tydzień od lekarza do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy juz czas nowy rezonans?Ostatni głowy miałem 2.07.2018 potem 20.10.2018 rdzeń.W lipcu byłem w szpitalu na Szwajcarskiej w Poznaniu.Chciałbym zmienic szpital na MSWiA tez w Poznaniu.Lepiej jest robić rezonans w tym samym szpitalu co juz miałem czy nie ma to znaczenia i mogę w MSWiA?
Odpowiedz
(09-01-2019, 13:55)Dr.Strange napisał(a):
(09-01-2019, 13:10)WorkBorg napisał(a): Idź do szpitala. Faktycznie zwariujesz chodząc co tydzień od lekarza do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy juz czas nowy rezonans?Ostatni głowy miałem 2.07.2018 potem 20.10.2018 rdzeń.W lipcu byłem  w szpitalu  na Szwajcarskiej w Poznaniu.Chciałbym zmienic szpital na MSWiA tez w Poznaniu.Lepiej jest robić rezonans w tym samym szpitalu co juz miałem czy nie ma to znaczenia i mogę w MSWiA?

A po ci tyle rezonansow? Lekarz zlecil? Wiesz ze to badanie nie jest obojetne dla organizmu? Nie masz diagnozy SM . Robienie sobie co kilka mcy rezonansu nie jest zdrowe. Zmien szpital i niech lekarz zadecyduje. Jak bedzie trzeba to ci w szpotalu zrobia. Mysle ze kazdy szpital ma inny sprzet do mri ale to nie ma znaczenia. Sam na wlasna reke nie rob takich badan jak lekarz nie kaze
Odpowiedz
(09-01-2019, 13:55)Dr.Strange napisał(a):
(09-01-2019, 13:10)WorkBorg napisał(a): Idź do szpitala. Faktycznie zwariujesz chodząc co tydzień od lekarza do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy juz czas nowy rezonans?Ostatni głowy miałem 2.07.2018 potem 20.10.2018 rdzeń.W lipcu byłem  w szpitalu  na Szwajcarskiej w Poznaniu.Chciałbym zmienic szpital na MSWiA tez w Poznaniu.Lepiej jest robić rezonans w tym samym szpitalu co juz miałem czy nie ma to znaczenia i mogę w MSWiA?
po co? to nie jest badanie profilaktyczne
Odpowiedz
Chodzi o to żeby w szpitalu sprawdzili czy nie ma nowych zmian.Nie robie tego dla przyjemnosci.Pewnie jesli pojde do szpitala zrobia ponownie PMR.Pytanie brzmi po jakim czasie po raz drugi mam isc do szpitala?
Odpowiedz
Rezonans jest absolutnie obojętny dla organizmu, kontrast BYĆ MOŻE nie jest, ale to spekulacje w chwili obecnej.

Ja robiłbym wszystkie badania w porozumieniu z neuro, któremu ufam i któremu na mnie zależy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(09-01-2019, 14:29)WorkBorg napisał(a): Rezonans jest absolutnie obojętny dla organizmu, kontrast BYĆ MOŻE nie jest, ale to spekulacje w chwili obecnej.

Ja robiłbym wszystkie badania w porozumieniu z neuro, któremu ufam i któremu na mnie zależy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi znow neurolog mowil ze rezonans plus kontrast wlasnie nie sa obojetne dla organizmu i nie powinno sie od tak ich robic bez powodu. 
No ale nie bede sie wyklucac. Nie jestem lekarzem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości