Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No i zaczęło się...
#11
Ja tez całkiem nieźle znoszę upały, trochę się szybciej męczę, ale na to konto mniej się ruszam w ciągu dnia, teraz to chyba tez przez to że tak szybko się ociepliło wszyscy są trochę bardziej zmęczeni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
Ja tez dobrze znosze upaly, choc tak jak Hela troche szybciej sie mecze, ale z reguly odsypiam i z głowy. Po 2 latach od poczatku mojej SMowej przygody w tym roku jedziemy w lipcu do Grecji. Zobaczymy, jak sie moj SMerf polubi z tamtym ukropem... Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#13
Mi też zmęczenie bardziej dokucza podczas upałów ale nie jest aż tak źle. Lubię lato i sm na razie tego nie zmieniło Oczko
Odpowiedz
#14
od postawienia diagnozy. To bardzo dużo. I większość z Was ma podarowany dodatkowy czas na normalne życie. Szanujcie to i zyjcie na maksa.

I wcielo cześć tego, co napisałam. W każdym razie póki możecie, korzystajcie z życia, nie myślcie o chorobie. W większości przypadków to tak od razu nie powala. Daje czas. I tyle.
Odpowiedz
#15
Wczoraj byliśmy we Wrocławiu. Córka miała wizytę u okulisty. Dzisiaj musiałam jechać po okulary. Teraz jdogorywam. Kocham takie wycieczki. Niby samochodem, niby ja tylko z boku, a jednak meczy jak cholera. Nie lubię Wrocławia. Nie lubię dużych miast i nie lubię się przemieszczać.
Odpowiedz
#16
Ja wolę prowadzić samochód niż siedzieć z boku, mniej mnie to męczy wbrew pozorom


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
Nie umiem jeździć. Mam prawo jazdy i na tym koniec. Nie wiem po co je robiłam. Takim ukrytym talentom jak ja to powinni od razu mówić że to nie ma sensu.
Odpowiedz
#18
~Akinom, masz łagodna postać choroby czy jakaś inna?
Odpowiedz
#19
Przez 15 - 16 lat tak +/- było łagodnie, wręcz lightowo. Po 3 rzucie SM zaczęło dawać czadu. Z roku na rok jest coraz gorzej. W ciągu ostatnich 3 lat bardzo się rozwinęło. Mam wrażenie, że z tygodnia na tydzień coraz mniej mogę. A jak robi się ciepło jest zdecydowanie gorzej.

Nie mogę jednak narzekać, tak około 15 lat nie działo się dosłownie nic. Potem zaczęły dretwiec dłonie, coraz mocniej i mocniej i poszło.
Odpowiedz
#20
Jak na taki "staż" choroby to i tak jest dobrze miejmy nadzieję że będzie tylko lepiej !!!! ostatnio w szpitalu rozmawialam z dziewczyna która choruje 3 lata A problemów pełno ma przez ta chorobe no ale kazdy organizm jest inny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości