Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strydy w tabletkach (Metypred)
#11
(05-06-2016, 01:32)Piotr napisał(a): Morti, a jak długo brałaś Medrol? Też około miesiąc?

Chyba 3 tygodnie.
Odpowiedz
#12
Jestem mniej więcej na półmetku leczenia. Mniej więcej od 8-10 doby zauważyłem poprawę, teraz po ponad 2 tygodniach jest już naprawdę ZNACZNIE lepiej.
Jeśli chodzi o mankamenty sterydów w tabletkach - BEZSENNOŚĆ!! Jednak muszę posiłkować się tabletkami na sen. No i po tych kilkunastu dniach przybyły mi 3 kg. Czuję się cały opuchnięty. Ale najważniejsze, że rzut się cofa.
Odpowiedz
#13
Ja tak mam po Solu-Medrolu dożylnie.
Odpowiedz
#14
Skończyłem brać sterydy w tabletkach. Rzut minął, objawy się cofnęły. Nie taki ten Metypred straszny Uśmiech Na plus: wycofanie rzutu i to, że nie musiałem się kisić w szpitalu. Na minus: bezsenność i tycie. Z dodatkowymi kilogramami będę musiał teraz powalczyć Smutny
Odpowiedz
#15
To tylko woda. Szybko zejdzie z organizmu. :)
Odpowiedz
#16
Dzięki Morti za pocieszenie Uśmiech Mam nadzieję, że zejdzie, ale na razie waga ani drgnie Smutny Plus jest tylko taki, że już więcej nie tyję odkąd skończyłem tabletki.
Odpowiedz
#17
Pamiętajcie że przy Metypred czy też Medrol brać Vitaminę D3 i K2, gdyż każdy steryd osłabia kości więc dbajcie o to. Poza tym ważna jest osłonka oraz potas. Unikajcie też słońca które powoduje wysypkę przy tych sterydach, a jak już ją macie polecam krem maxibiotic. 
Problemy ze snem, owłosienie czy też nadpobudliwość jest normą no bo jakieś skutki uboczne muszą być.
Odpowiedz
#18
Ja zaczęłam z tab od dzisiaj. Mam nadzieję, że nie dadzą mi popalić za mocno .
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#19
(25-09-2018, 13:17)Bubka napisał(a): Ja zaczęłam z tab od dzisiaj. Mam nadzieję, że  nie dadzą mi popalić za mocno .
 
A dlaczego dostałaś sterydy?
Odpowiedz
#20
W szpitalu dostalam już receptę. Lekarz powiedział, że mam to wybrać do konca. Co 4 dni zmniejszać dawkę.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości