Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrostymulacja
#21
Ems lub program masujący, korzystam z gotowych programów, takie wybieram po 20 do 30 minut. A podłączam się w miarę czasu i możliwości, jak oglądam seriale to nawet codziennie, tylko miejsca staram się zmieniać. No i to nie jest tak że jak się nie podepnę to efekty znikają, ale wiadomo jak to przy sm, w sumie to człowiek nie wie jak będzie się czuł jak wstanie rano, a to jest dobry sposób żeby i odpocząć i się rehabilitować narazOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
(06-03-2020, 01:41)reni napisał(a):
(26-02-2020, 17:58)hela napisał(a): A wiec tak, urządzonko jest super, przestał mi odstawać mały palec u prawej dłoni i w ogóle mam wrażenie że ten niedowład się zmniejszył bo lepiej trafiam w zamierzone klawisze na klawiaturzeOczko  nogi bardziej rozluźnione, motorykę mam lepszą i swobodniej się poruszam. Robię te zabiegi wybiórczo, raz dłoń, raz łydki, a innym razem uda przód lub tył. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i widzę że dobrze mi ten prąd robiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuje za odpowiedź. Czy korzystasz  z programów TENS czy EMS? Ile razy w tygodniu się podłączasz (na dany obszar) i na jaki czas?


Tensy są świetne przeciwbólowo, własnie na krzyżach przećwiczyłam, superUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
Hela i jak tam prądy?

Ja w zeszłym tyg też swój sprzęt odkurzyłam Oczko
Kolano lepiej już następnego dnia A przed wczoraj nie mogłam za wysoko ręki podnieść. Wieczorem się podłączyłam i już mogę normalnie sięgać po koszyk z lekami Oczko
Z tym, że ja jak już se podłączę to w miarę silne prądy nawet z godzinę Oczko Lubię to Oczko
Odpowiedz
#24
Też lubięUśmiech zachwycona jestem, dłoń lepiej, swobodniej się poruszam i jak pisałaś na krzyże superUśmiech czekam na efekty tego programu co działa jak lipolizaOczko Zdecydowanie polecam każdemuUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
Czy komuś z MS prądy TENS zaszkodziły? To znaczy po nich czuł się gorzej, znacząco gorzej?
Odpowiedz
#26
Hej napiszcie lub wstawcie linki jakie macie te aparaty.
Odpowiedz
#27
Podpisuję się pod powyższym postem. Zainteresował mnie ten temat, różnorodność sprzętu jest duża i rozbieżność cenowa również.
Odpowiedz
#28
Wideo 
Ciekawe rozwiązanie dające sznsę na zmniejszenię spastyki i bólu kombinezon Mollii Suit. Na YT można znaleźć kilka filmów - Test u osoby z SM
Odpowiedz
#29
Napiszcie jak Wam sprawdziły się urządzenia (i podajcie nazwę).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości