Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Tak ja mam częściej :/ ale zdałam to na złe jedzenie.

Zwalam
Odpowiedz
U mnie tez i tez wieczorem, tylko delikatnie, czuję pieczenie i to wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
U mnie (jak zawsze) odwrotnie. Flash ostatnio w ogóle wyciszył mi się do zera. No chyba, że faktycznie nie zjem jak trzeba, to jakiś tam lekkie ciepełko się pojawia, ale raczej bez związku z wiosną.
Odpowiedz
Ja zauważyłam że jak się więcej poruszam i lepiej dotlenię to wtedy jest, a że wiosna, częściej jestem na powietrzu i pewnie to ma związek
Odpowiedz
(16-04-2018, 22:02)sloneczko25 napisał(a): Pytanko Uśmiech
Czy z okazji wiosny macie może częściej flesza?
Ja  zauważyłam, że mam częściej, w nocy nawet mnie budzi tak piecze. Chociaż może to od stresu bo tego też nie brakuje  Smutny

Od dwóch tygodni flesz mnie meczy niemiłosiernie. Może to wiosnaUśmiech generalnie sm nie lubi ciepła wiec może mieć to związek.
Odpowiedz
Hmm wiem że to głupie ale co to jest Flash.jestem Nowa i nie rozumiem wielu rzeczy. Najbardziej nie rozumiem czemu mi się to przytrafiło?
Odpowiedz
Flash to takie zaczerwienienie skóry po tecfiderze, w wątku o tec jest wszystko, nie zastanawiaj się czemu Tobie coś się przytrafiło, po co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(20-04-2018, 23:43)anathema napisał(a): Hmm wiem że to głupie ale co to jest Flash.jestem Nowa i nie rozumiem wielu rzeczy.   Najbardziej nie rozumiem czemu mi się to przytrafiło?

Głowa do góry. Z czasem będzie łatwiej. Ja wiem od roku. Pierwsze 3 miesiące byłam o krok od głębokiej depresji. Podeszlam do tego zadaniowo i jak na razie jest w miarę ok. Flesz to takie mega uderzenia czerwoności. Jak będziesz to miała to będziesz wiedziała ze to to.
Odpowiedz
(20-04-2018, 23:43)anathema napisał(a): Najbardziej nie rozumiem czemu mi się to przytrafiło?

Medycyna niestety nie zna odpowiedzi na to pytanie :/
Odpowiedz
(20-04-2018, 23:43)anathema napisał(a): Hmm wiem że to głupie ale co to jest Flash.jestem Nowa i nie rozumiem wielu rzeczy.   Najbardziej nie rozumiem czemu mi się to przytrafiło?

Na początku postawienia diagnozy przez lekarza tutaj każdy z nas sobie zadawał te pytanie dlaczego właśnie ja?...
Jednak nik nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie...
Jednak o zaczerwienieniu/fleshu znajdziesz tutaj dużo informacji  Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości