Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
No widzę, że dwie ostatnie strony jakoś magicznie znikły, czyżby były komuś nie wygodne?.
A ja na własną rękę zbadałam limfocyty i same podrosły z 0,47 na 0,70 więc miła niespodzianka oby tak dalej, pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
(23-01-2019, 09:46)AnulaD78 napisał(a): No widzę, że dwie ostatnie strony jakoś magicznie znikły, czyżby były komuś nie wygodne?.
A ja na własną rękę zbadałam limfocyty i same podrosły z 0,47 na 0,70 więc miła niespodzianka oby tak dalej, pozdrawiam wszystkich.

Mieliśmy awarię, nie szukaj teorii spiskowych.
Odpowiedz
Anula moderatorki umiescily info ze byla awaria i poginely wpisy.
Moderatorki niczego nie usuwaja
Odpowiedz
(23-01-2019, 09:46)AnulaD78 napisał(a): No widzę, że dwie ostatnie strony jakoś magicznie znikły, czyżby były komuś nie wygodne?.
A ja na własną rękę zbadałam limfocyty i same podrosły z 0,47 na 0,70 więc miła niespodzianka oby tak dalej, pozdrawiam wszystkich.

Mieliśmy awarie. Żadnych wpisów nie usuwamy, chyba,  że są niezgodne z regulaminem forum. Te wpisy, które ostatnio zniknęły,  niestety są już nie do odzyskania ale w przyszłości już to się nie powtórzy. Przepraszamy raz jeszcze za to  .
Odpowiedz
(23-01-2019, 10:01)hela napisał(a):
(23-01-2019, 09:46)AnulaD78 napisał(a): No widzę, że dwie ostatnie strony jakoś magicznie znikły, czyżby były komuś nie wygodne?.
A ja na własną rękę zbadałam limfocyty i same podrosły z 0,47 na 0,70 więc miła niespodzianka oby tak dalej, pozdrawiam wszystkich.

Mieliśmy awarię, nie szukaj teorii spiskowych.

Nie szukam po prostu mnie to zdziwiło a to różnica.
Odpowiedz
Witam. Jestem w programie leczenia Tecdiderą w Zabrzu. Czy może ktoś orientuje się czy bliżej Bielska są ośrodki prowadzące terapię tym lekiem?
Odpowiedz
Trzeba by dzwonić i pytać
Odpowiedz
(05-02-2019, 11:38)mufa napisał(a): Trzeba by dzwonić i pytać

Ale gdzie? Po szpitalach?  Czy do nfz?
Odpowiedz
Do placówek prowadzących program
Odpowiedz
GOSIENKA tu masz wykaz dzwon i pytaj http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=415

Dzwoniłam do mojej lek i wszystkie wyniki mam w normie Uśmiech więc teraz spokój na 3 mies.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości