Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
A ja w ogóle za bardzo tłusto nie jem, flashe mnie omijają, rano tec z płatkami owsianymi na mleku sojowym i to wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(10-04-2019, 16:02)hela napisał(a): A ja w ogóle za bardzo tłusto nie jem, flashe mnie omijają, rano tec z płatkami owsianymi na mleku sojowym i to wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez tak chce! Kurna wiem ze zazdrosc zdrowa nie jest. Ja moze nie ze zazdrosna ale kurna mac ja mam flashe codziennie i to mocne.
Kurna ze sie nie zlituje wszechswiat i choc na weekend nie da spokoju  Uśmiech
Odpowiedz
Ja również nie mam powodów do tego by narzekać na flashe, ponieważ mnie omijają.  Duży uśmiech
Odpowiedz
(10-04-2019, 16:12)Anka napisał(a):
(10-04-2019, 16:02)hela napisał(a): A ja w ogóle za bardzo tłusto nie jem, flashe mnie omijają, rano tec z płatkami owsianymi na mleku sojowym i to wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez tak chce! Kurna wiem ze zazdrosc zdrowa nie jest. Ja moze nie ze zazdrosna ale kurna mac ja mam flashe codziennie i to mocne.
Kurna ze sie nie zlituje wszechswiat i choc na weekend nie da spokoju  Uśmiech
Nam doktórka powiedziała, ze jak będą częste flashe to mamy brać 1 tabl. dziennie i tak robimy także przy jeltówkach.
Odpowiedz
Mnie mówili że na flash aspirynę, ale ja nigdy nie brałam, bo dość szybko mija
Odpowiedz
Nam lekarz zabronił aspiryny , a wg mnie kwasem na kwas szkoda żołądka
Odpowiedz
Ostatnio czytałam, że i owszem aspiryna ale z nią nie należy przesadzać. Ja miewam mocne flasze ale spoko. Często mam w nocy i nad ranem. Niestety przy astmie aspiryny nie mogę brać Uśmiech
Odpowiedz
Nawet na forum ktoś pisał że bierze aspirynę pół godziny przed tec, nigdy nie brałam, po co skoro i tak nie wiadomo czy flash będzie czy nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
No właśnie nie znasz dnia ani godziny jak flasz odwiedza nas Uśmiech
Odpowiedz
(10-04-2019, 21:20)hela napisał(a): Nawet na forum ktoś pisał że bierze aspirynę pół godziny przed tec, nigdy nie brałam, po co skoro i tak nie wiadomo czy flash będzie czy nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi wyrlumaczono ze jak jest flash plus mega wysypka to aspiryne sie bierze.
Nie wilno brac jej codziennie.
No i aspiryne w tabl nie musujaca

Ja znow mam maloplytkowosc i ani aspiryny ani polopiryny nie powinnam w ogole zazywac
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości