Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Nie zwróciłam uwagi, czyli pewnie nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja biorę od 28.08 i na razie miałam flash 3 razy, w tym dzisiaj trzeci raz. Na razie mam za dużo zajęć w związku z początkiem roku szkolnego i nie skupiła sie na tym, czy mi lepiej, czy gorzej. Na pewno boli mnie głowa, ale czy to ma jakiś związek... To nie wiem
Odpowiedz
(03-09-2019, 13:50)Gigi napisał(a): Miewacie tak, że po flashu czujecie się tacy wyczerpani? Mnie czasami jak dopadnie flash to potem jestem zmęczona. Potem tak z 20 minut dochodzę do siebie. Tablety mnie bardziej wykańczają niż choroba ;-)

Ja mam flasha codziennie od początku lipca tego roku :/ oprócz tego że chwilę to trwa i towarzyszy mu jakby uczucie wzrostu ciśnienia i wyglądam jak dziwak to jest okej  Duży uśmiech ale podejrzewam że to bardzo indywidualna sprawa, ja reaguje tak a Ty znowu możesz się źle czuć po tym
Odpowiedz
(03-09-2019, 13:50)Gigi napisał(a): Miewacie tak, że po flashu czujecie się tacy wyczerpani? Mnie czasami jak dopadnie flash to potem jestem zmęczona. Potem tak z 20 minut dochodzę do siebie. Tablety mnie bardziej wykańczają niż choroba ;-)

Ja tak miewam. Nie zawsze, czasem. Ale miewałam takie sytuacje, że po prostu się musiałam położyć na 5 minut. To najczęściej w takie dni, kiedy byłam mocno zmęczona, niewyspana, zestresowana...
Odpowiedz
Nie zwróciłam uwagi, ale najczęściej jak mam flash to jestem w pracy, więc głowę mam zajętą
Odpowiedz
Ja mam w zależności jakie zjem śniadanie i czy szybko wypije kawę
Odpowiedz
Siemanko!
Jestem tu świeżynką i dopiero raczkuję po forum - całe szczęście tylko po forum Oczko
Nie znalazłem żadnego wątku nt. starania o dziecko mężczyzn podczas przyjmowania tecfidery.
Generalnie jestem na tecfiderze 13msc i obyło się bez rzutów.
Zastanawiam się czy tecfidera wpływa na nasienie mężczyzny pod kątem ewentualnych późniejszych problemów z płodem i dzieckiem.
Dodam ze mam już zdrowego syna, który został poczęty jeszcze przed braniem tecfidery i prawdopodobnie w trakcie rozwijającej się już choroby w organizmie.
Odpowiedz
(03-09-2019, 18:11)wrobel napisał(a): Siemanko!
Jestem tu świeżynką i dopiero raczkuję po forum - całe szczęście tylko po forum Oczko
Nie znalazłem żadnego wątku nt. starania o dziecko mężczyzn podczas przyjmowania tecfidery.
Generalnie jestem na tecfiderze 13msc i obyło się bez rzutów.
Zastanawiam się czy tecfidera wpływa na nasienie mężczyzny pod kątem ewentualnych późniejszych problemów z płodem i dzieckiem.
Dodam ze mam już zdrowego syna, który został poczęty jeszcze przed braniem tecfidery i prawdopodobnie w trakcie rozwijającej się już choroby w organizmie.


Cześć, witaj, jest tu dział „Przedstaw się”, napisz parę słów o sobie tamUśmiech w temacie o który pytasz najlepiej będzie zapytać neuro, tu raczej tylko dziewczyny rozważają potomstwo i jakieś doświadczenia z Tecfidera w takich przypadkach znamy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(03-09-2019, 20:17)hela napisał(a):
(03-09-2019, 18:11)wrobel napisał(a): Siemanko!
Jestem tu świeżynką i dopiero raczkuję po forum - całe szczęście tylko po forum Oczko
Nie znalazłem żadnego wątku nt. starania o dziecko mężczyzn podczas przyjmowania tecfidery.
Generalnie jestem na tecfiderze 13msc i obyło się bez rzutów.
Zastanawiam się czy tecfidera wpływa na nasienie mężczyzny pod kątem ewentualnych późniejszych problemów z płodem i dzieckiem.
Dodam ze mam już zdrowego syna, który został poczęty jeszcze przed braniem tecfidery i prawdopodobnie w trakcie rozwijającej się już choroby w organizmie.


Cześć, witaj, jest tu dział „Przedstaw się”, napisz parę słów o sobie tamUśmiech w temacie o który pytasz najlepiej będzie zapytać neuro, tu raczej tylko dziewczyny rozważają potomstwo i jakieś doświadczenia z Tecfidera w takich przypadkach znamy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok, odezwę się i w tamtym miejscu.
Od rozmowy z neuro cenniejsze byłoby doświadczenie kolegów „po fachu”   Duży uśmiech
No nic, pozostaje mi zaufać teorii..
Odpowiedz
Cześć,
Mam pytanie wczoraj została mi zawieszona Tecfidera ze względu na badanie krwi, muszę je powtórzyć w piatek i ponownie udać się do mojej dr. Nie wziąłem już trzech dawek i czuje lekkie mrowienie w nogach i drganie powieki czy ktoś z Was zaraz po odstawieniu Tecfidera miał od razu jakieś objawy choroby?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości