Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(27-01-2021, 13:17)nadziejka napisał(a): Odezwij się po wizytach. Powodzenia

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odezwę się, dziś test robiłam. Strasznie niefajne to jest, że test trzeba robić.
Odpowiedz
Orchidea, za kazdym razem jak jedziesz po leki musisz robic test? Płacz
Odpowiedz
(27-01-2021, 16:31)Olaa napisał(a): Orchidea, za kazdym razem jak jedziesz po leki musisz robic test? Płacz
Tak, tak samo badania. Spowodowane jest to tym, że u bas wchodzimy na oddział. Więc muszą mieć pewność, że człowiek jest czysty. Ja już 5 raz robiłam.
Odpowiedz
(27-01-2021, 18:56)Orchidea ponownie napisał(a):
(27-01-2021, 16:31)Olaa napisał(a): Orchidea, za kazdym razem jak jedziesz po leki musisz robic test? Płacz
Tak, tak samo badania. Spowodowane jest to tym, że u bas wchodzimy na oddział. Więc muszą mieć pewność, że człowiek jest czysty. Ja już 5 raz robiłam.

Oj to troche klopotliwe Płacz  U mnie na szczescie pokoj pielegniarki oddzialowej znajduje sie przed wejsciem na oddzial. Lekarz w poradni pietro nizej, a badania w ogolnodostepnym  laboratorium szpitalnym.
Odpowiedz
(27-01-2021, 19:19)Olaa napisał(a):
(27-01-2021, 18:56)Orchidea ponownie napisał(a):
(27-01-2021, 16:31)Olaa napisał(a): Orchidea, za kazdym razem jak jedziesz po leki musisz robic test? Płacz
Tak, tak samo badania. Spowodowane jest to tym, że u bas wchodzimy na oddział. Więc muszą mieć pewność, że człowiek jest czysty. Ja już 5 raz robiłam.

Oj to troche klopotliwe Płacz  U mnie na szczescie pokoj pielegniarki oddzialowej znajduje sie przed wejsciem na oddzial. Lekarz w poradni pietro nizej, a badania w ogolnodostepnym  laboratorium szpitalnym.
Tak to zupełnie inaczej. No  ale cóż,cieszę się że leki są i wizyty.
Odpowiedz
Ja wchodzę normalnie na oddział a testu nie robiłam nigdy.
Odpowiedz
(27-01-2021, 22:11)mufa napisał(a): Ja wchodzę normalnie na oddział a testu nie robiłam nigdy.
Niestety u mnie nie wejdziesz bez testu. Zazdroszczę, teraz na żaden oddział wejść nie można.
Odpowiedz
Mam jupiiiiii
Odpowiedz
Tecfidere?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(28-01-2021, 13:24)nadziejka napisał(a): Tecfidere?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Tak, ufff. Super teraz w czerwcu wizyta. Jak ty?

Najlepszy lek. Już łyknęłam tabletkę. Normalnie doczekać się nie mogłam. Ależ się cieszę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości