Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
Ja teraz idę 11.02 , 10.02 mam pobranie Covida .

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(28-01-2021, 14:02)nadziejka napisał(a): Ja teraz idę 11.02 , 10.02 mam pobranie Covida .

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
U mnie limfocyty 1,27 na Aubagio. Dr mówiła że są nowe wytyczne do Tecfidery i poniżej 0,8 teraz trzeba decydować co dalej.
Odpowiedz
Kurcze jak z biegunka sobie radzicie? Na Aubagio tego nie miałam
Mam nadzieję, że organizm się przyzwyczai.
Odpowiedz
(28-01-2021, 14:02)nadziejka napisał(a): Ja teraz idę 11.02 , 10.02 mam pobranie Covida .

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
A wiesz może czy pobranie na covid musi być dzień przed wizytą?
Odpowiedz
U mnie w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim, tak, na jeden dzień przed wizytą

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(30-01-2021, 14:27)Gigi napisał(a):
(28-01-2021, 14:02)nadziejka napisał(a): Ja teraz idę 11.02 , 10.02 mam pobranie Covida .

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
A wiesz może czy pobranie na covid musi być dzień przed wizytą?
Tak
Odpowiedz
Dziękuje. A bardzo to nieprzyjemne? ? Czeka mnie rezonans,ktory jest stesujący sam w sobie a tu jeszcze to
Odpowiedz
(30-01-2021, 20:49)Gigi napisał(a): Dziękuje. A bardzo to nieprzyjemne? ? Czeka mnie rezonans,ktory jest stesujący sam w sobie a tu jeszcze to
Ja 5 razy miałam. Wszystko w rękach tego który pobiera wymaz. Raz tylko było fatalnie.
Odpowiedz
(30-01-2021, 20:49)Gigi napisał(a): Dziękuje. A bardzo to nieprzyjemne? ? Czeka mnie rezonans,ktory jest stesujący sam w sobie a tu jeszcze to
Ja też już miałam kilka razy, raz było kiepsko, pozostałe do wytrzymania. Ale rozumiem Cię, mnie też rezonans strasznie stresuje, a przy ostatnim dostałam wstrząsu anafilaktycznego po kontraście. Także szybko się nie pozbędę ataku paniki przy tym badaniu [emoji849]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Orchidea może jakieś probiotyki łykaj przez kilka dni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości