Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kesimpta
#1
Witam! Dzisiaj zaczynam Kesimpte
Odpowiedz
#2
Hej Paweł !

Ja pół roku już biorę Kesimptę Uśmiech
Odpowiedz
#3
A ja jutro ?

Bez znaku zapytania ? emotka się zamieniła
Odpowiedz
#4
Hej,Ja jestem po 3 zastrzykach w odstępie tygodniowym.Po pierwszej dawce przez tydzień bolała mnie głowa,potem już było lepiej,przy 3 dawce ból się nie pojawił.Oby już teraz było dobrze.
Powodzenia Wam życzę
Odpowiedz
#5
Cześć wszystkim,

Zaczęłam leczenie Kesimptą 10.03.2023 do 5 h po zastrzyku było ok, niestety później dostałam gorączki 39,4 której  nie mogłam zbić nawet pyralginą. bolało mnie dosłownie wszystko, nie mogłam spać mimo zmęczenia i to wszystko minęło po ok 12-15 h. Cały tydzień jestem taka jakaś bez energii ale ogólnie poza tym nic się więcej nie dzieje. Dziś druga dawka więc zobaczymy, mam nadzieję że będzie trochę lepiej.
Odpowiedz
#6
(17-03-2023, 10:37)MartaR napisał(a): Cześć wszystkim,

Zaczęłam leczenie Kesimptą 10.03.2023 do 5 h po zastrzyku było ok, niestety później dostałam gorączki 39,4 której  nie mogłam zbić nawet pyralginą. bolało mnie dosłownie wszystko, nie mogłam spać mimo zmęczenia i to wszystko minęło po ok 12-15 h. Cały tydzień jestem taka jakaś bez energii ale ogólnie poza tym nic się więcej nie dzieje. Dziś druga dawka więc zobaczymy, mam nadzieję że będzie trochę lepiej.
Ja pierwszy zastrzyk miałam 13.03 o 12 z minutami, koło 16.00 wzięłam Ibuprom, bo miałam kilka sprawunków do załatwienia na mieście. I koło 23 zaczęło być mi potwornie zimno i dostałam takich dreszczy, że musiałam się przebrać w gruby dres, następnego dnia już było ok, ale dość szybko poczułam się zmęczona. W poniedziałek kolejny zastrzyk, zobaczymy   Cwaniak
Odpowiedz
#7
Dzisiaj zacząłem leczenie, przyjąłem 1 dawkę i mnie całkowicie rozłożylo, bol miesni i stawow, goraczka, zawroty glowy, chęc wymiotow. Czy ktoś mial podobnie i jeśli tak to ile to trwa? Mam 20 lat.
Odpowiedz
#8
Dzisiaj zacząłem leczenie, przyjąłem 1 dawkę i mnie całkowicie rozłożylo, bol miesni i stawow, goraczka, zawroty glowy, chęc wymiotow. Czy ktoś mial podobnie i jeśli tak to ile to trwa? Mam 20 lat.
Odpowiedz
#9
Czy ktoś przechodził z tecfidera na kesimpta ? Ile wcześniej kazano wam nie brać tecfidery przed pierwszym zastrzykiem kesimpta ?
Odpowiedz
#10
Już ustaliłem. A mam jeszcze inne pytania czy przed lekiem trzeba być na czczo lub trzeba się jakoś przygotować ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości