Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót do programu lekowego (II linia - Gilenya) po ciąży - sprzeczne informacje
#11
Elsie szczęśliwego rozwiązania ci życzę Uśmiech u mnie najbardziej pospieszył się najstarszy (12 dni przed terminem).
A zanim zdecydujesz się na powrót do leczenia to może coś się już zmieni w tej sprawie. Tego ci życzę Uśmiech
Powodzenia
Odpowiedz
#12
Już jestem Język
Mój synek przyszedł na świat 5.08 i serdecznie Was pozdrawia Oczko

Więc tak - do dwóch tygodni planuję odwiedzić "mój" szpital i wstępnie stanąć w kolejce (plus ponowne badania kwalifikacyjne). Pamiętam, że jak przechodziłam kwalifikację za pierwszym razem do Gilenyi (po II rzucie i 5 latach w programie badawczym, więc de facto nic nie było na NFZ), to od razu, od ręki dali mi na parę miesięcy Rebif (przyjmowałam go też w/w badaniu). Może i teraz będzie jakaś taka chwilowa "wymiana"? Albo ta lekarka może nie jest aż tak bezduszna i jakimś cudem przyspieszy proces, dogada się z NFZetem...?

WAŻNA AKTUALIZACJA!!!
Co do moich pertraktacji z PTSR Wa-Wa:

"W wiadomej sprawie prowadzimy rozmowy z Ministerstwem Zdrowia.
Nie tracimy nadziei, że w nowym programie, który będzie ogłoszony we wrześniu (UWAGA, UWAGA!!!) te zmiany będą uwzględnione.
Nie mamy jednak 100% pewności jak ostatecznie zakończą się te rozmowy"
Odpowiedz
#13
GratulacjeUśmiech synek ma bardzo dzielną MamęUśmiech oby w nowym programie było tylko lepiejUśmiech
Odpowiedz
#14
Elsie, gratulacje! Uśmiech Dużo zdrowia dla Ciebie i Synka! Uśmiech Jak się czujesz?
Trzymam kciuki, żeby udało Ci się szybko wrócić do programu. A wiadomości z PTSR-u są świetne, byłoby naprawdę wspaniale, gdyby we wrześniu ta zmiana zostałą uwzględniona. Uśmiech
Odpowiedz
#15
Elsie gratuluję i trzymajcie się dzielnie Oczko
Odpowiedz
#16
Dziękuję za ciepłe słowa! Uśmiech
Czujemy się dobrze - i synuś, i ja. Następnego dnia po cesarce w pełnym znieczuleniu (anestezjolog nie zdecydował się na znieczulenie miejscowe w kręgosłup z ingerencją w układ nerwowy z wiadomych przyczyn - może faktycznie to ma medyczny sens...) śmigałam już na pełnych obrotach - macierzyństwo/rodzicielstwo naprawdę dodaje sił, miałyście/mieliście rację Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#17
Elsie gratulacje cieszcie się teraz sobą
Odpowiedz
#18
Elsie gratuluję, to wspaniale ze maleństwo jest już z Tobą. Z lekami na pewno wszystko się dobrze ułoży, zobaczysz. Tak jak pisała mufa, cieszcie się sobą, to piękne chwile.
Odpowiedz
#19
Gratulacje Elsie Uśmiech zdrowia wam życzę Uśmiech i nie martw się teraz leczeniem tylko ciesz się pierwszymi chwilami z maleństwem Uśmiech do września juz nie dużo zostało więc wszystko się wyjaśni. Oby zmiany były jak najlepsze Uśmiech
A tak na marginesie dodam ze moja córka ma urodziny 6.08 wiec dzień po dniu będziemy świętować Oczko
Odpowiedz
#20
Dziękuję! Jeszcze bardziej otworzyłyście mi oczy, namawiając do skupienia się przede wszystkim na wspólnych chwilach z maluszkiem - niby człowiek to wie, niby stary, a jednak głupi - rozprasza niepotrzebnie swoją uwagę Oczko Pozdrawiam Was ciepło :*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości