Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
W Pogorzelica. Przy samej plaży. Kwatera super, tylko te cholerne schody. Nie wiedziałam, że tak się boje stromych schodów. Plaża przy domku, a ja się tak umeczylam że szok.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(28-06-2021, 20:56)Akinom napisał(a): W Pogorzelica. Przy samej plaży. Kwatera super, tylko te cholerne schody. Nie wiedziałam, że tak się boje stromych schodów. Plaża przy domku, a ja się tak umeczylam że szok.
Że schodzeniem mam problem. Natomiast pod górę pokonam dluzszy dystans niż w terenie płaskim. Weź tu bądź mądry.
Odpowiedz
Też tak mam. Pod górę to jeszcze jak Cię mogę, ale zejść... Chodzenie po piachu też jest przerąbane. W sumie to ja tylko przeszkadzam. I cieszę się że to tylko tydzień.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Współczuję. Te temperatury nas też dobijają.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Ja zarezerwowałam noclegi. Jadę do Stegny po raz enty już. Oby pogoda była.
Odpowiedz
37 dni zostało mi do urlopu, ale na tą chwilę to nie wiem czy gdzieś pojadę. Wcześniej mieliśmy plan. Najpierw w Bieszczady a później na Mazury. A teraz się trochę pozmieniało i nie wiem czy urlopu nie spędzę w domu, ale najważniejsze że się wyśpię i odpocznę od pracy. A co do jazdy to uwielbiam, ale tylko jako pasażer i to jeszcze z tyłu. Pół godziny i śpie haha
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(30-06-2021, 08:08)e-smka napisał(a): My wyjeżdżamy nad morze 14 sierpnia, a tu straszą już 4 falą covida... tak czy siak, czekam na urlop z niecierpliwością!

(29-06-2021, 07:56)e-smka napisał(a): A ja się dziś od rana źle czuję.
Zaczęło się od bólu żołądka, do tego doszły nogi jak z waty, takie osłabione i z mrowieniem jak siedzę, a teraz jeszcze ból rąk się zaczyna, ale żołądek przestał boleć chociaż. Pije meliskę...
Dolegliwości popołudniu ustąpiły na szczęście, a dziś wreszcie chłodnoooo Uśmiech
Super.
Odpowiedz
Dobrze, że przeszło. Tu też zrobiło się chłodno. Jak dla mnie bomba.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Chłodniej i już jest milej. Przy upałach straciłam odzyskaną energię i ten ponowny ból oka.... Było minęło! Jutro kończę 32 lata. Mimo, że nie tak wyobrażałam sobie swoje lata 30.... Jest dobrze, jestem kochana i mogę kochać!
Odpowiedz
I dużo miłości i optymizmu Ci życzę :-*
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości