Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
ale przykro Smutny jesteśmy z Tobą, będzie dobrze Uśmiech
Odpowiedz
(24-07-2018, 06:24)mufa napisał(a): Niech mnie ktoś przytuli. Od wczoraj po mies od kontuzji  udało mi się dostać do ortopedy i w związku z tym jestem uziemiona w stabilizatorze na 3 tyg a potem się okaże co dalej.

Tulam mocno! Wspolczuje kochana
Odpowiedz
Nie moge spac. Weszlam na forum i tak „ zasranego” jakimiś obcojęzycznymi reklamami/ wpisami/ ogłoszeniami forum dawno nie bylo. Prawie w kazdym watku
Odpowiedz
No, jakieś roboty co sieją dziadostwem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja aż w szoku byłam że tyle do czytania mam a tu lipa
Odpowiedz
Ucz się języków mufaOczko
Odpowiedz
Hehe nie mam czasu Uśmiech
Odpowiedz
Jaka cisza, wszystkim tak upał daje po d... czy tylko mnie? W pracy produktywna jestem do południa, chyba czas przejść na tryb nocnyUśmiech jak się ochłodzi odżywam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Jakoś trzeba dawać radę ale nie jest lekko Oczko
Odpowiedz
(01-08-2018, 20:34)hela napisał(a): Jaka cisza, wszystkim tak upał daje po d... czy tylko mnie? W pracy produktywna jestem do południa, chyba czas przejść na tryb nocnyUśmiech jak się ochłodzi odżywam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No upały niesamowite i jeszcze troszkę trzeba będzie sie z nimi pomeczyc.. Ale w końcu lato, to inaczej być nie może. A my musimy być twarde i dawać radę, choć podobnie jak Ty mam już powoli dosc, po południu najgorzej ale tylko dobrze, że nie musze się w pracy męczyć, bo aktualnie mam urlop to ratuje się kapielami w basenie i zimna woda Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 61 gości