Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Pogoda, weź coś na gardło żeby się jakaś infekcja nie rozwinęła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
6-stka mnie tak boli ze zwariuje. Na 15:00 stomatolog. Ehhh. Juz 3 ząb w przeciągu kilku mcy
Odpowiedz
Ja to nawet lubię dentystę, przeszkadza mi tylko że sobie pogadać nie możnaUśmiech ale ważne żebyś to ogarnęła, szkoda mieć urlop zepsuty, a stomatolog w Bułgarii... no nie wiem, bałabym sięOczko
Odpowiedz
nie wiem gdzie to wpisać, dlatego wpisuję w ten wątek, zadzwoniła do mnie pani z oddziału neurologicznego u mnie w mieście z programu lekowego, czy jestem jeszcze zainteresowana..... ponad rok już się leczę tylko gdzie indziej. U nich czekałabym 1,5 roku na leki, nie wiem czy się śmiać czy płakać....
Odpowiedz
ale masakra, bez komentarza Oczko
Odpowiedz
A gdzies zniknął moj komentarz. Pytalam czy chcesz przenieść sie do swojego miasta?
Odpowiedz
Zdecydowanie nie, w Katowicach mi się podobaUśmiech prędzej się tam przeprowadzęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(07-08-2018, 16:24)hela napisał(a): Zdecydowanie nie, w Katowicach mi się podobaUśmiech prędzej się tam przeprowadzęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobre Uśmiech
Odpowiedz
(07-08-2018, 16:24)hela napisał(a): Zdecydowanie nie, w Katowicach mi się podobaUśmiech prędzej się tam przeprowadzęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Potwierdzam, Katowice gora Uśmiech lekarze świetni Uśmiech
Odpowiedz
A ja Was witam z wczasów. Może i nie pod gruszą ale pod sterydą Uśmiech Tak sobie zakończę mój planowany urlop napojem wyskokowym. A niech polewają przez 5 dni. Nie będę się buntować.

Pozdrawiam Was.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: MarcinS, Olaa, 44 gości