Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
super Uśmiech oby tak dalej
Odpowiedz
(31-08-2018, 11:32)Anka napisał(a): Dokladnie. Fajny dzis sie zapowiada dzien

Super wiadomości, kolejny rok z tec przed Tobą. Ja dopiero 5 miesiąc, tak że Jeszce trochę i też będę przeżywać swoją rocznicę z Tec. Aniu oby każdy następny dzień był pełen dobrych wiadomości jak i uśmiechu, podobnie jak ten dzisiejszy. Pozdrawiam ciepło Uśmiech
Odpowiedz
(01-09-2018, 00:12)beciaa28 napisał(a):
(31-08-2018, 11:32)Anka napisał(a): Dokladnie. Fajny dzis sie zapowiada dzien

Super wiadomości, kolejny rok z tec przed Tobą. Ja dopiero 5 miesiąc, tak że Jeszce trochę i też będę przeżywać swoją rocznicę z Tec. Aniu oby każdy następny dzień był pełen dobrych wiadomości jak i uśmiechu, podobnie jak ten dzisiejszy. Pozdrawiam ciepło Uśmiech

Dziekuje Wam wszystkim za mile slowa. Ja kochane / kochani jestesm od czerwca na Tecfiderze wczesniej Betaferon. Ale napisze wprost. Odkad zmienili mi lek odżyłam. Skutki uboczne Betaferonu mialam codziennie nawet w nie bez zastrzyku. Teraz tez mam czasem gorsze dni. Ale czasem, nie odzienie. Buziaki dla Was. Milego weekndu
Odpowiedz
(01-09-2018, 00:12)beciaa28 napisał(a):
(31-08-2018, 11:32)Anka napisał(a): Dokladnie. Fajny dzis sie zapowiada dzien

Super wiadomości, kolejny rok z tec przed Tobą. Ja dopiero 5 miesiąc, tak że Jeszce trochę i też będę przeżywać swoją rocznicę z Tec. Aniu oby każdy następny dzień był pełen dobrych wiadomości jak i uśmiechu, podobnie jak ten dzisiejszy. Pozdrawiam ciepło Uśmiech

Beciaa28 a jak ty sie czujesz? Jak znosisz leczenie?
Odpowiedz
(01-09-2018, 08:35)Anka napisał(a):
(01-09-2018, 00:12)beciaa28 napisał(a):
(31-08-2018, 11:32)Anka napisał(a): Dokladnie. Fajny dzis sie zapowiada dzien

Super wiadomości, kolejny rok z tec przed Tobą. Ja dopiero 5 miesiąc, tak że Jeszce trochę i też będę przeżywać swoją rocznicę z Tec. Aniu oby każdy następny dzień był pełen dobrych wiadomości jak i uśmiechu, podobnie jak ten dzisiejszy. Pozdrawiam ciepło Uśmiech

Beciaa28 a jak ty sie czujesz? Jak znosisz leczenie?
Jak narazie dobrze się czuje, z początku pojawiało się zaczerwienienie i pieczenie skóry ale teraz już co raz rzadziej i nie odczuwam tego tak, bo to chwilke i od razu mija Uśmiech tak że ze skutków ubocznych leczenia to tylko to się pojawiło a tak ogólnie jest w porzadku. Najważniejsze, że nie zapominam brać tabletek o danej porze  i przezwyczailam się już  do tego, że jestem na lekach, co na poczatku było trochę problemem. Za tydzień mam dostać skierowanie na badania krwi, bo ostatnio robiłam a byłam po przebytej ospie i wyszły nieczytelnie, więc trzeba powtórzycUśmiech no i oby zleciało do tego rocznego  rezonansu, bo chciałabym wiedzieć czy Tec działa jak należy ale jeszce troszkę.
Odpowiedz
Ehh i zachciało mi się wczoraj myć okna i się przeziębiłam, nie pamietam kiedy ostatnio miałam taki katar, masakra, zatkało mi nos na amen. Biorę aspirynę, wapno i pije herbatę z lipy, z nadzieją że do jutra chociaż trochę odpuści.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Bidula! Współczuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(02-09-2018, 17:13)hela napisał(a): Ehh i zachciało mi się wczoraj myć okna i się przeziębiłam, nie pamietam kiedy ostatnio miałam taki katar, masakra, zatkało mi nos na amen.  Biorę aspirynę, wapno i pije herbatę z lipy, z nadzieją że do jutra chociaż trochę odpuści.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zdrowiej Hela!Uśmiech
Odpowiedz
Walczę dzielnieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Oj Hela Hela zdrówka.


A wiecie jutro SZKOŁA i PRZEDSZKOLE
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 84 gości