Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(09-01-2019, 13:55)Dr.Strange napisał(a):
(09-01-2019, 13:10)WorkBorg napisał(a): Idź do szpitala. Faktycznie zwariujesz chodząc co tydzień od lekarza do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy juz czas nowy rezonans?Ostatni głowy miałem 2.07.2018 potem 20.10.2018 rdzeń.W lipcu byłem  w szpitalu  na Szwajcarskiej w Poznaniu.Chciałbym zmienic szpital na MSWiA tez w Poznaniu.Lepiej jest robić rezonans w tym samym szpitalu co juz miałem czy nie ma to znaczenia i mogę w MSWiA?

Widzę, że kolega z Poznania. Spróbuj się dostać do dr. Sławomira Michalaka. To jest znakomity neurolog i diagnosta.
Odpowiedz
Na podstawie badań z lipca- psychosomatyczne objawy

(09-01-2019, 18:53)Miriam napisał(a):
(09-01-2019, 13:55)Dr.Strange napisał(a):
(09-01-2019, 13:10)WorkBorg napisał(a): Idź do szpitala. Faktycznie zwariujesz chodząc co tydzień od lekarza do lekarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czy juz czas nowy rezonans?Ostatni głowy miałem 2.07.2018 potem 20.10.2018 rdzeń.W lipcu byłem  w szpitalu  na Szwajcarskiej w Poznaniu.Chciałbym zmienic szpital na MSWiA tez w Poznaniu.Lepiej jest robić rezonans w tym samym szpitalu co juz miałem czy nie ma to znaczenia i mogę w MSWiA?

Widzę, że kolega z Poznania. Spróbuj się dostać do dr. Sławomira Michalaka. To jest znakomity neurolog i diagnosta.
Jestem u Szczucińskiego ale dziekuję za info.
Odpowiedz
(09-01-2019, 18:19)WorkBorg napisał(a): Kontrast może minimalnie się odkładać w mózgowiu, ale mamy na razie za mało badań.

„Suchy” rezonans można robić i 20 razy dziennie (w przeciwieństwie do tk).  To jest tylko duży magnes.

dokładnie, mri to duży magnez, gorzej z tym tk, nie dość, że szkodliwe, to i mało (wcale) przydatne w diagnostyce sm
Odpowiedz
https://plejada.pl/newsy/chuck-norris-wa...zne/7gj88r

Taka ciekawostkaUśmiech
Odpowiedz
Poważne źródło wiedzy medycznej. Poparły to jakieś badania?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(09-01-2019, 20:29)Dr.Strange napisał(a): https://plejada.pl/newsy/chuck-norris-wa...zne/7gj88r

Taka ciekawostkaUśmiech


A dajcie spokój.

Babka mogła mieć reakcje alergiczna na kontrast, to prawda, dlatego podpisuje się zgody.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(09-01-2019, 21:53)WorkBorg napisał(a):
(09-01-2019, 20:29)Dr.Strange napisał(a): https://plejada.pl/newsy/chuck-norris-wa...zne/7gj88r

Taka ciekawostkaUśmiech


A dajcie spokój.

Babka mogła mieć reakcje alergiczna na kontrast, to prawda, dlatego podpisuje się zgody.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie. Ja miałam np. uczucie palenia, ale po kontraście na TK
Odpowiedz
(10-01-2019, 10:00)Anna Zet napisał(a):
(09-01-2019, 21:53)WorkBorg napisał(a):
(09-01-2019, 20:29)Dr.Strange napisał(a): https://plejada.pl/newsy/chuck-norris-wa...zne/7gj88r

Taka ciekawostkaUśmiech


A dajcie spokój.

Babka mogła mieć reakcje alergiczna na kontrast, to prawda, dlatego podpisuje się zgody.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie. Ja miałam np. uczucie palenia, ale po kontraście na TK


Na tk kontrast jest inaczej podawany, stad uczucie „wariacji”. Oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Moj nastrój jeśli chodzi o chorobe to dobrze,nawet bardzo dobrze, ale mam toksyczna osobę w pracy która mnie wykańcza psychicznie. Najlepsze jest to że to mój dobry kolega któremu załatwiłem pracę a teraz stajemy sie wrogami, odnosi sie do mnie po chamsku, raz chciał mnie pobić. Chyba zmienie pracę bo mnie to wykonczy psychicznie. Polak Polakowi wilkiem za granicą, po raz kolejny się rozczarowałem...
Odpowiedz
(10-01-2019, 18:56)zyga napisał(a): Moj nastrój jeśli chodzi o chorobe to dobrze,nawet bardzo dobrze, ale mam toksyczna osobę w pracy która mnie wykańcza psychicznie. Najlepsze jest to że to mój dobry kolega któremu załatwiłem pracę a teraz stajemy sie wrogami, odnosi sie do mnie po chamsku, raz chciał mnie pobić. Chyba zmienie pracę bo mnie to wykonczy psychicznie. Polak Polakowi wilkiem za granicą, po raz kolejny się rozczarowałem...


Ale zachowuje się tak ze względu na twoja chorobę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości