Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
A my nadal czekamy Smutny
Odpowiedz
No nie poważni są, w ogóle jak mogą nie mieć dokumentacji?
Odpowiedz
Lekarze zabrali pewnie do uzupełniania i podpisywania Smutny nasz ma jeszcze seminarium i chce męża zobaczyć więc czekamy.
Do tego stwierdził, że skoro mąż nie chodzi to trzeba by włączyć heparynę w zastrzykach Smutny Koszt opakowania (10 szt) to ok 112 zł ;(
I do tego mąż se ich nie wstrzyknie a mnie to przeraża Smutny wieczorem zacznę go kłuć ;( A tak się cieszyłam jak dostałam tabletki, że to mnie ominie a tu ....
Odpowiedz
Nie ciekniesz od zastrzykówOczko wysiedzicie się bardzo w tym szpitalu, męczące to jest, szczerze współczuje:/
Odpowiedz
Hela gdyby tak tylko sobie to jeszcze jeszcze z tymi zastrzykami. Sobie jedynie co to mierzyłam kila razy dziennie cukier. Tam se strzeliłam igłą i koniec. Nigdy nie wpatruję się jak igła jest wkłuwana w skórę ;( nie potrafię na to patrzeć i chyba w tym momęcie będę zacuskać oczy Oczko może mąż się nie kapnie, że na czuja robię ??????
Odpowiedz
(21-03-2019, 17:06)sloneczko25 napisał(a): Hela gdyby tak tylko sobie to jeszcze jeszcze z tymi zastrzykami. Sobie jedynie co to mierzyłam kila razy dziennie cukier. Tam se strzeliłam igłą i koniec. Nigdy nie wpatruję się jak igła jest wkłuwana w skórę ;( nie potrafię na to patrzeć i chyba w tym momęcie będę zacuskać oczy Oczko może mąż się nie kapnie, że na czuja robię ??????


Z czasem nabierzesz wprawyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(18-03-2019, 14:29)Akinom napisał(a): Odkad zaczeto mnie traktowac jak pijaczke to nosze bransoletke. Jak ktos zobaczy to geba mu sie zamyka i to nie mi jest glupio hehehe

jakis czas temu wychowawczyni mojej corki ktos chyba uprzejmie doniosl, ze ja pije. Pol zartem kazala mi zrobic na kartce zadanie i własnorecznie to napisac. Bylo jej chyba cholernie glupio, jak ja przeprosilam za niewyrazne pismo, bo choruje na SM i nie jestem w stanie utrzymac za dobrze dlugopisu. zaczela mnie przepraszac za nic i wycofywac sie rakiem.


No to dziś przećwiczyłam podobną sytuacje z panią na poczcie, najpierw mnie wpieprzyła bo jak jej dałam awizo to zaczęła sprzątać biurko, dalej było tylko lepiej, odczepiła się ze podpis nie wyraźny i ma być całe imię, a mam problem z trzymaniem długopisu i pisze nie wyraźnie, wymazała mi ten ekranik do podpisu i kazała jeszcze raz podpisać, podpisałam , no i usłyszałam „prosiłam wyraźnie” no nie wytrzymałam, powiedziałam jej że byłoby prościej gdybym nie miała sm, zabrałam paczkę i zostawiłam ją z głupią miną. Ludzie są beznadziejni czasem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Brawo Ty!!!!
Odpowiedz
Hela to przykre traktowanie ale również przyznam Brawo Ty Oczko


No i żyję i dałam radę zrobić ten zastrzyk. Bywam wredna a mąż czasem wkurza i niby można się za to odegrać ? ale może aż taką jędzą nie jestem i przyjemności mi to nie sprawiło Smutny

Jeszcze jutro przeżyć pewnie poniżenie w ZUS i weekend ?
Odpowiedz
Pani starała się chyba być ważnaOczko zreszta jak to mówiła moja babcia pies ją trącałUśmiech

Słoneczko gratulacjeUśmiech takie rzeczy dajesz radę zrobić że zastrzyk to przy tym pikuśUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Słoneczko, dasz radę. ZUS nie taki straszny, zobaczysz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości