Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(25-03-2019, 16:56)Akinom napisał(a): Szukali, szukają i szukać będą. Napisze jej to przez librusa i bezczelnie przeprosze za swoje paskudne pismo, ale jestem chora i lepiej nie będzie. Babie powinno zrobić się głupio :-) Świnia jestem, wiem...

Nie jesteś. Na rozne rzeczy zwracam uwagę rodzicom, ale są to sprawy typu: proszę do mnie nie dzwonić 7 razy, gdy prowadzę zajęcia Uśmiech Nie wyobrażam sobie, żeby się czepiać tego, jak ktoś pisze!
Odpowiedz
Ja bym też nauczycielce wyjaśniła bo czepiać się pisma to bezczelne. Mamy koleżankę w pracy która bardzo niewyraźnie pisze ale nikomu do głowy nie przychodzi, żeby jej zwracać uwagę. A jak sama mówiła, że bazgroli to śmialiśmy się, że to naukowo udowodnione, że inteligętni ludzie bazgrolą bo szkoda im czasu na zastanawianie się nad ładnym pisaniem. Ale koleżanka ma tocznia i to jest przyczyną.
Dziś byłam po przerwie w pracy i o mało nie zasiedziałam się po godzinach Oczko
Odpowiedz
A mnie dzis pzu wkurzylo na maxa całe 125zl mi przyznali za operację kolana Smutny a liczyłam że chociaż na trochę rehabilitacji wystarczy
Odpowiedz
(25-03-2019, 23:18)mufa napisał(a): A mnie dzis pzu wkurzylo na maxa całe 125zl mi przyznali za operację kolana Smutny a liczyłam że chociaż na trochę rehabilitacji wystarczy

ale szał Zły a składki przytulają
Odpowiedz
Ja za klipsowanie tętniaka dostałam 900zł, operacja II kategorii.
Odpowiedz
(26-03-2019, 08:34)agica napisał(a):
(25-03-2019, 23:18)mufa napisał(a): A mnie dzis pzu wkurzylo na maxa całe 125zl mi przyznali za operację kolana Smutny a liczyłam że chociaż na trochę rehabilitacji wystarczy

ale szał Zły a składki przytulają

Nie wiem jakie warunki ubezpieczenia masz, ale jedno jest pewne. Odwołuj sie od tej dezycji. Oni zawsze liczą że ktoś się nie bedzie odwoływał. Jak się odwołasz to skierują do lekarza orzecznika a ten napisze co i jak. Raczej zawsze przyznaje więcej procent. A nawet jak nie to nie ma co im darować. I ta kwota za oprerację, dziwna aż.
Odpowiedz
Ja za obite zebra nie dostałam nic. Odwoływalam się, to mi napisali, że to nie jest trwały uszczerbek na zdrowiu. Chwilę wcześniej za schodzacy paznokieć dostałam 320 zł. Nie wiem, co to za polityka.
Odpowiedz
Na razie muszę poczekać aż przyjdzie pocztą i wtedy się będę odwoływać. Moja mama za operację 5 klasy dostała 1200 zł a jesteśmy w tej samej polisie u mojego ojca :/
Odpowiedz
(26-03-2019, 11:19)mufa napisał(a): Na razie muszę poczekać aż przyjdzie pocztą i wtedy się będę odwoływać. Moja mama za operację 5 klasy dostała 1200 zł a jesteśmy w tej samej polisie u mojego ojca :/

A to czekaj czekaj ale nie odpuszczaj.
Odpowiedz
Nie zamierzam bo już mnie orżnęli na SM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości