Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Wiek wiekiem ale nie kazde dziecko powinno zostac same w domu
No i umowmy sie co z tego ze dziecko ma 10 czy 12 lat skoro jest ryzyko ze cos sie moze stac
A nie kazdy moze siedziec z dzieckiem w domu albo ma „ opiekuna” dla pociechy
Odpowiedz
Dokładnie.

U mnie siedziałaby babcia, formalnie jej nie wolno, więc jak znam życie zaraz byłaby policja, bo u nas ludzie donoszą na wszystko. I tak mama z nią siedziała jak miałam rezonans i jak byłam w poradni. Trudno.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
No cóż jesteśmy w tej większościowej grupie która nie może z żadnego typu pomocy. Ja zabrałam dużo urlopu, załatwiłam pomoc z GOPSu -pani już nawet zdążyła przyjść 3 razy. Miała być na 5 godzin więc do pracy bym mogła wrócić. Mąż nie chodzi na żadną rehabilitację więc z Pcpr-u też się nic nie należy. Miałam wizytę u psychiatry który może by i dał dłuższe chorobowe ale to też mi odwołali. Rodzinny i tak jest w porządku bo wypisał mi zwolnienie ale to też mniejsza kasa. No i ile na tym można siedzieć. Na dniach spodziewam się pierwszego rachunku prądu i ciekawa jestem ile teraz będzie bo nie oszukujmy się u nas ciągle jest coś podłączone. Nawet radio gra całą noc bo mąż czuje się pewniej jak je słyszy. Lampka pali się ale na baterie ale do tego wszystkiego trzeba było się przyzwyczaić.
A i jak już wczoraj poszliśmy spać po 2- giej to Kicia się obudziła o 3 -ciej do zabawy Oczko
Odpowiedz
Dzieeeeń dobryyy Oczko
Ostatnio na forum nie zaglądam w ogóle, bo bycie w ciąży w czasach zarazy wystarczająco skutecznie zajmuje mi myśli Oczko Zaczynam właśnie siódmy miesiąc, nie mam żadnych objawów SM i generalnie czuję się nawet lepiej niż przed ciążą Duży uśmiech
Tyle u mnie.

Słoneczko, wysyłam dużo ciepłych myśli. Mam nadzieję, że radzicie sobie w tych ciężkich czasach :/
Odpowiedz
Super że dobrze się czujeszUśmiech oby tak dalejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Miriam dużo spokoju i zdrówka i świetnie, że dobrze się czujesz.
 Uśmiech
Odpowiedz
Mam dobry nastrój, bo mam już z głowy dzisiejszy rezonans. I wenflon się udało założyć za pierwszym razem, i nie zsikałam się w majtki (nietrzymanie moczu, rozumiecie), i jakieś odkażanie sprzętu chyba nawet przeprowadzili, bo w powietrzy czuć było spirytus. Teraz przede mną jeszcze czekanie na wyniki i rozmowa z lekarzem, którego będę starała się przekonać, że zmiana leku podczas zarazy to nie jest dobry pomysł.
Odpowiedz
No to super. A na nietrzymanie moczu nic nie bierzesz? Ja już 3 rok biorę ditropan i daję radę, a bywało różnie. Nie mogłam dojść spokojnie że sklepu, bo zawsze coś poszło.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Ja długo brałam Ditropan, ale w końcu przestał działać. Próbowałam brać różne inne leki, niektóre nawet działały, ale potem przestawały. Urolog powiedział - i słusznie - że nie ma sensu tak dalej celować w ciemno i muszę zrobić badanie urodynamiczne. Trochę to odwlekałam, bo wakacje, jazdy na rehabilitację, praca, konferencja, wykład gościnny itd. Chciałam zrobić na wiosnę, ale przyszła pandemia. Ale jest to jedna z pierwszych rzeczy do zrobienia po pandemii.
Odpowiedz
Na czym polega to badanie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości