Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Też nie lubię prasowania. Do tego stopnia, że jak pakowałam męża do sanatorium i wszystko na raz prasowałam to dostawałam odciski. Taka zdolna jestem Oczko
Odpowiedz
Mój ebook został dziś opublikowany. Nastrój powinien być dobry, a jest jakiś taki.. normalny.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
A tytuł podasz? Myśle że jak już człowiek wie że coś nastąpi to mniej przeżywa, ale to taka teoria tylko, GratulacjeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
le Fer gratulacje Uśmiech trzymam kciuki za następne publikacje Uśmiech
Odpowiedz
"Niepozorne historyjki" wydane przez ebookowo.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
DziękiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Le Fer gratuluję Oczko
Ja już po prostu siadam ;( Męczy mnie jeżdżenie na szkolenie i załatwianie pozostałych spraw. W mieszkaniu jestem sama bo dzieci są u babci a ja marznę. Nie cierpię samotności na dłuższą metę Smutny
No i kupiłam chłopakom chomika ale "szczurek" chyba mnie nie lubi Smutny więc samotność doskwieraa Smutny Na szczęście jutro przywiozą mi męża a i dzieci zabiorę od babci Oczko
Odpowiedz
le Fer gratulacje Uśmiech
Sloneczko dasz rade Uśmiech jutro mąż i dzieci wrócą i zaraz humor ci się poprawi Uśmiech
Odpowiedz
U mnie dzis fatalnie jelitowka wita
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim Uśmiech
Słoneczko, nie martw się lubieniem szczurka. To nocne stwory, w ciągu dnia mogą po prostu nie mieć ochoty na rozmowę. No i polubienie kogoś zajmuje im dłuższą chwilę.
Mufa - dookoła mnie ludzie leczą jelitówkę solidnie wygazowaną Pepsi. Podobno trzeba jej wypić jakies półtora litra i pomaga. Ja nie odpowiadam za tę terapię, bo mnie ta choroba nie rusza, więc z pepsiuchą nie przesadzam.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości