Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka:)
#11
(31-10-2017, 02:06)Monika napisał(a): Znów nasze biegowe ścieżki się spalają. Uśmiech Październikowy bieg był blisko mojego obecnego miejsca zamieszkania. Gdynia to natomiast moje miasto rodzinne - w dniu tamtych zawodów, gdy udało mi się dotruchtać do mety, od razu zapisałam się na bieg w Gdyni. Uśmiech  
Świetnie, że tak szybko zostałaś objęta leczeniem. Aubagio to świetny lek. A jak długo trwa to badanie, w którym bierzesz udział? Czy zapewniona jest kontynuacja leczenia przez jakiś czas także po zakończeniu badania?
Włosy niestety cierpią przy większości SMowych kuracji. Na to nie ma dobrej metody.

hahah jaki ten świat mały się okazujeUśmiech ja zaliczyłam też  nocny bieg świętojański w Gdyni i to była świetna zabawaUśmiech Gdynia organizuje najlepsze imprezy biegowe Serce miałam tam skończyć  tegoroczny sezon biegowyUśmiech ale rodzina mnie namówiła na bieg świętych Mikołajów w Toruniu 3 grudniaOczko no nie da się przestać biegać Duży uśmiech badanie kliniczne trwa około 2,5 roku z możliwościa dalszego przedłużenia ale o tym dokładnie z moja lekarka nie rozmawiałam. Dodatkowo zapisana jestem na listę leczenia do programu  na 1 lub druga linie bo podczas brania leku z badania miałam rzut. Jeśli pojawią się kolne rzuty to może się okazać, ze ten lek nie jest  dla mnie i trzeba szukać czegoś innego. Ale jak na razie jest ok.

(31-10-2017, 08:16)hela napisał(a): Dziewczyn gratuluje ukończonych biegówUśmiech Dominika mi jak włosy leciały jak zaczęłam brać tec pomógł merzspecial


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dzięki, dzięki  Serce dla  mnie te moje biegi to psychiczna i fizyczna odskocznia od choroby.A samo przygotowanie do startów to dobra rehabilitacja. To spróbuję tego leku, po poprzednich suplementach to tylko rzęsy mi rosną Oczko ale to też dobrze Duży uśmiech

(01-11-2017, 03:32)Piotr napisał(a): Cześć Dominiko! Uśmiech

Witam i pozdrawiam piątkowo Uśmiech

(02-11-2017, 00:10)klaudia26 napisał(a): Witaj na forum Uśmiech no ja na biegi się niestety nie nadaje ale trzymam za was kciuki w kolejnym biegu Uśmiech podziwiam wasza siłę i wytrwałość Uśmiech

hejka Duży uśmiech jak ja to mówię : ja biegam dla fejmu, fotek i medaliUśmiech bo dobrych czasów to ja nie robię;P czasami biegi odpuszczam bo choróbsko ma inny planOczko ale jak mis ię uda to jest to dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja Serce mam nadzieję, że takie zdrowie uda mi się jak najdłużej zatrzymać. Miedzy innymi dlatego zgodziłam się na udział w badaniu klinicznym
Odpowiedz
#12
Nie chcę się wymądrzać, ale postarałabym się jednak o leki pierwszej linii w razie czego. Takie leczenie jest stosowane dopóki jest skuteczne. Druga linia niestety jest refundowana jedynie przez maksymalnie 60 miesięcy.
Odpowiedz
#13
(03-11-2017, 14:42)Miriam napisał(a): Nie chcę się wymądrzać, ale postarałabym się jednak o leki pierwszej linii w razie czego. Takie leczenie jest stosowane dopóki jest skuteczne. Druga linia niestety jest refundowana jedynie przez maksymalnie 60 miesięcy.
Dzięki za info?,ja jestem totalnym świeżakiem, zdiagnozowana zostałam niecały rok temu więc każda informacja jest dla mnie cenna. Będę wiedziała o co się ubiegać jak skończy się badanie kliniczne.
Odpowiedz
#14
(03-11-2017, 12:44)DomiNika napisał(a):
(31-10-2017, 02:06)Monika napisał(a): Znów nasze biegowe ścieżki się spalają. Uśmiech Październikowy bieg był blisko mojego obecnego miejsca zamieszkania. Gdynia to natomiast moje miasto rodzinne - w dniu tamtych zawodów, gdy udało mi się dotruchtać do mety, od razu zapisałam się na bieg w Gdyni. Uśmiech  
Świetnie, że tak szybko zostałaś objęta leczeniem. Aubagio to świetny lek. A jak długo trwa to badanie, w którym bierzesz udział? Czy zapewniona jest kontynuacja leczenia przez jakiś czas także po zakończeniu badania?
Włosy niestety cierpią przy większości SMowych kuracji. Na to nie ma dobrej metody.

hahah jaki ten świat mały się okazujeUśmiech ja zaliczyłam też  nocny bieg świętojański w Gdyni i to była świetna zabawaUśmiech Gdynia organizuje najlepsze imprezy biegowe Serce miałam tam skończyć  tegoroczny sezon biegowyUśmiech ale rodzina mnie namówiła na bieg świętych Mikołajów w Toruniu 3 grudniaOczko no nie da się przestać biegać Duży uśmiech badanie kliniczne trwa około 2,5 roku z możliwościa dalszego przedłużenia ale o tym dokładnie z moja lekarka nie rozmawiałam. Dodatkowo zapisana jestem na listę leczenia do programu  na 1 lub druga linie bo podczas brania leku z badania miałam rzut. Jeśli pojawią się kolne rzuty to może się okazać, ze ten lek nie jest  dla mnie i trzeba szukać czegoś innego. Ale jak na razie jest ok.

Jeden rzut w trakcie brania leku jeszcze nic nie musi znaczyć jeśli chodzi o skuteczność. Dlatego mam nadzieję, że dalej będzie u Ciebie tylko lepiej i lek będzie Ci świetnie służył przez długie lata. Dobrze, że jesteś zapisana do kolejki w programie - na wszelki wypadek warto.
Ha, ha... Bardzo mały, bo ja do Torunia też się przymierzam Uśmiech Choć tam jeszcze się nie zapisywałam, bo nie mam stu procent pewności czy mi się uda. Poza tym, w tym roku myślałam jeszcze o biegu sylwestrowym Uśmiech
Jak tak się nam te ścieżki przecinają, to przy okazji któregoś biegu możemy się umówić na jakąś kawę, jeśli będzie sposobność. Uśmiech


(03-11-2017, 12:44)DomiNika napisał(a):
(02-11-2017, 00:10)klaudia26 napisał(a): Witaj na forum Uśmiech no ja na biegi się niestety nie nadaje ale trzymam za was kciuki w kolejnym biegu Uśmiech podziwiam wasza siłę i wytrwałość Uśmiech

hejka Duży uśmiech jak ja to mówię : ja biegam dla fejmu, fotek i medaliUśmiech bo dobrych czasów to ja nie robię;P czasami biegi odpuszczam bo choróbsko ma inny planOczko ale jak mis ię uda to jest to dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja Serce mam nadzieję, że takie zdrowie uda mi się jak najdłużej zatrzymać. Miedzy innymi dlatego zgodziłam się na udział w badaniu klinicznym

Witam w klubie, ja też z dobrymi czasami nie mam nic wspólnego. Zaczęłam biegać jak niedowład w nodze nie chciał odpuścić. Żeby pokazać SM kto tu rządzi. Oczko A czas... szczęsliwi czasu nie liczą. Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości