Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Pytanie o orzeczenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Wiele osób się odwołuje, gdy dostaje lekki stopień. Podobno czasem się udaje dzięki temu dostać wyższy. Uśmiech
Ja nie składałam wniosku chociaż dostałam taka propozycje od lekarza. Stwierdzilam ze na pewno dostane lekki stopień bo raczej na umiarkowany nic nie znajdą a przy lekkim stopniu to tak szczerze teraz niewiele się należy także stwierdziłam ze poczekam z ta decyzja.
Nie czekajcie cała komisja to 15-20 minut teoche stresu i po wszystkim ja tez myslałam ze sie wygłupie ale dostałam orzeczenie na 4 lata dzieki któremu pracuje krócej o godzine. Mam tanszt basen i dłuższy urlop po roku.Wiec warto .Mufa nawet jak dostalasz lkki potem zbierzesz kolejne wypisy i mozesz stanac z wnioskiem o pogorszenie stanu zdrowia. Warto pilnowac swoich spraw. Naprawde jak nie my to kto nam pomoże?
Blanka mam lekki stopień przyznany i spróbuję się odwoływać ale czy się uda to nie wiem. Zobaczymy
Mufa, koniecznie się odwołaj. Nic nie stracisz, a jest szansa, że podwyższą stopień. Powodzenia!
Czytam wasze wpisy iii myślę że jednak może się to przydać...tylko powiedzcie od czego zacząć ? iść do zusu, lekarza rodzinnego, neurologa ? Kompletnie się nie orientuję w tej kwestii...
Klaudia Na str.powiatowego centrum pomocy rodzinie sa druki wnioskow o ustalenie st.niepeł. i zaswiadczen lekarskich drukujesz albo idziesz po wniosek. Niektore ops maja druki u siebie.Zaswiadczenie musi wypełnic lekarz u mnie to był ogólny ale specjalista neurolog jak najbardziej moze byc.Wazne!zaswiadczenie wazne jest 30dni.Wniosek wypełniasz sama i podpisujesz☺do tego kopia dokumentacji med.całosc albo zanosisza albo wysyłasz listem poleconym. I grzecznie czakasz aż dostaniesz termin komisji.
Nie warto się zastanawiać, warto składać Uśmiech Jest tak, jak napisała Blanka Uśmiech
A czy ktoś wie czy do odwołania też trzeba dołączać całą historię choroby? Czy to już pcpr daje tą co ma
Mufa, wg mnie składasz samo odwołanie.a pcpr cała zgromadzona dokumentacje wraz z twoim odwołaniem sklada do organu odwoławczego. Nie odwoływalam sie wprawdzie,ale taka u mnie w pracy jest procedura.Moze wypowie sie ktos ktos kto sie odwołał od orzeczenia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23