Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(18-07-2018, 21:37)klaudia26 napisał(a): A mi znowu się bardzo męczy prawe oko :/ i wieczorem boli. Już miałam dwa razy pznw w tym oku więc mam nadzieję że to tylko chwilowe i szybko minie...

Mnie też dzisiaj oko boli i głowa. I w ogóle jest ch*jowo (ale to bez związku z SM). Zwłaszcza ch*jowa jest pogoda.

Pardon my french.
Odpowiedz
(18-07-2018, 20:25)Karcia86 napisał(a): A u mnie mija dzisiaj 4 tyg od punkcji i boję ze zadzonic i zapytac czy sa wyniki. Niby wiem, że to SM, ale panikuje, boje sie ze jak juz odbiore wyniki to się całkiem posypie psychicznie. Jeszcze dodatakowo wszedzie mnie mrowi. Raz w palcach u rąk, raz pod stopami, mięsnie bolą, a teraz doszedł rwący boł w kciuku. Przychodzi i mija. Nawet jak mam młyn w pracy nie moge przestac myslec o SM, a rozne dolegliwosci jeszcze to pogarszaja.
odbierz wyniki, to już niewiele zmieni a odwlekanie dodaje niepotrzebnych myśli i nerwów a to jest najgorsze :/ będzie można ewentualnie wiedzieć co dalej robić a czas też jest ważny, a z tego co piszesz to już wstępnie jesteś przygotowana czego się spodziewać. Wszystko się ułoży
Odpowiedz
(18-07-2018, 21:37)klaudia26 napisał(a): A mi znowu się bardzo męczy prawe oko :/ i wieczorem boli. Już miałam dwa razy pznw w tym oku więc mam nadzieję że to tylko chwilowe i szybko minie...

Minie. Ja od czerwca mam problem z lewym i prawym. Jak wczesniej pisalam neurolog mówił, że jak się nie pogarsza to czekamy aż minie. Mógłby zlecić wcześniej mri a nie czekać do września. Mnie to stresuje to że pod koniec sierpnia mamy wypad do Bulgarii . W zeszlym roku po Włoszech mialam rzut i diagnoze postawiono. Wiem pewnie sie nakrecam niepotrzebnie.

(18-07-2018, 21:55)Miriam napisał(a):
(18-07-2018, 21:37)klaudia26 napisał(a): A mi znowu się bardzo męczy prawe oko :/ i wieczorem boli. Już miałam dwa razy pznw w tym oku więc mam nadzieję że to tylko chwilowe i szybko minie...

Mnie też dzisiaj oko boli i głowa. I w ogóle jest ch*jowo (ale to bez związku z SM). Zwłaszcza ch*jowa jest pogoda.

Pardon my french.
Ciężko się z Tobą nie zgodzić w kwestii określenia jaką mamy pogodę. Ponoć od piątku lato bez deszczu
Odpowiedz
Aniu, spokojnie, pamiętaj że teraz jesteś na lekach, więc mamy nadzieję że obejdzie się bez rzutu, staraj się myśleć tylko o wyjeździe Uśmiech
Odpowiedz
Anka po co się stresować, ciesz się wyjazdemUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Piszecie jak szalone nadążyć nie mogę, ale to super bo mam co czytać.
Też mnie dobija ta pogoda a jeszcze jak pomyślę że moje dziecię na kolonii i też im tak pada to jeszcze bardziej smutno.
Odpowiedz
(19-07-2018, 05:49)hela napisał(a): Anka po co się stresować, ciesz się wyjazdemUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciesze a jak! Kupilam sobie już nowy kostium, sukienkę seksi plażową, torbę z super printem w kwiaty na wodę itp. Synusiowi jakieś gadżety chcę znaleźć. Ja to już się doczekać nie mogę

(18-07-2018, 22:29)agica napisał(a): Uśmiech Aniu, spokojnie, pamiętaj że teraz jesteś na lekach, więc mamy nadzieję że obejdzie się bez rzutu, staraj się myśleć tylko o wyjeździe Uśmiech

Agica mój neuro to samo powiedzial. „ Pani Aniu bierze Pani lek, po co te czarne scenariusze? Prosze jechać, odpoczywać i się cieszyć życiem” Uśmiech
Odpowiedz
no widzisz, będzie dobrze Uśmiech najważniejsze, że niedługo wolne Uśmiech
Odpowiedz
Niech mnie ktoś przytuli. Od wczoraj po mies od kontuzji udało mi się dostać do ortopedy i w związku z tym jestem uziemiona w stabilizatorze na 3 tyg a potem się okaże co dalej.
Odpowiedz
Mufa ja Cię przytulamOczko nie martw się wydobrzejeszUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 niewidocznych użytkowników, 16 gości