Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Ania, bardzo dobrze że temat poruszyłas. Zawsze jak się człowiek wygada to mu lżej na duszy. Trzymaj się dziewczyno i pamiętaj, wszystko będzie dobrze. Musi, nie ma innego wyjścia i już.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(23-02-2020, 11:41)Anka napisał(a): Dziekuje wam wszystkim za wsparcie i mile slowa
I mam nadzieje ze nie jestescie zli ze poruszam tu temat nie zwiazany z foruM
Milej niedzieli

A czemu mielibyśmy być źli? Dzisiaj Ty, wczoraj Ala a jutro Ola. Każdy potrzebuje. Życie nie rozpieszcza więc róbmy to sami. 

A niedziela tak, jest bardzo miła. Kawa, książka, muzyka i leń po wczorajszym koncercie. A stres, który we mnie siedzi, schowałem głęboko. Kiedyś wyjdzie na wierzch, ale chwilowo mam to gdzieś.
Niech miła niedziela trafi się wszystkim :-)
Odpowiedz
Na jakim koncercie byles?
Odpowiedz
Ja o tatuażu ostatnio myślę.
Odpowiedz
(23-02-2020, 14:22)Anka napisał(a): Na jakim koncercie byles?

W Częstochowie na koncercie zespołu Runika. Jeżdżę na każdy ich koncert (no, prawie, bo czasami szpital mnie wyklucza) po całej Polsce. Poznaję nowe miejsca, nowych ludzi a przy okazji ładuję baterie na kolejny tydzień czy dwa. I jest super.

(23-02-2020, 17:06)Orchidea napisał(a): Ja o tatuażu ostatnio myślę.

Ja też, ale jakoś nie potrafię się zdobyć i pójść
Odpowiedz
Ja mam dwa i tez mysle o kolejnym
Drugi robilam po diagnozie i powiem wam ze jest maly ale bardziej mnie bolalo
Pierwszy zajmuje mi caly lewy bok brzucha az do zeber i byl co prawda robiony nie za 1 razem ale tez bolal- tylko tu kosc na biodrze i zebra wiec bolalo bo musialo- kosci
A na nadgarstku bylo nie milo bardzo i mialam wrazenie ze zemdleje z tego dziwnego uczucia mrowienia
Ale ja lubie tatuaże i wiem ze to nie ostatnie tylko ze ja nie wiem gdzie chce nastepny i jaki wzor
Odpowiedz
Najgorzej jest się zdecydowaćOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(23-02-2020, 18:29)Anka napisał(a): Ja mam dwa i tez mysle o kolejnym
Drugi robilam po diagnozie i powiem wam ze jest maly ale bardziej mnie bolalo
Pierwszy zajmuje mi caly lewy bok brzucha az do zeber i byl co prawda robiony nie za 1 razem ale tez bolal- tylko tu kosc na biodrze i zebra wiec bolalo bo musialo- kosci
A na nadgarstku bylo nie milo bardzo i mialam wrazenie ze zemdleje z tego dziwnego uczucia mrowienia
Ale ja lubie tatuaże i wiem ze to nie ostatnie tylko ze ja nie wiem gdzie chce nastepny i jaki wzor
Fajnie. Ja chce taki

Kość ogonowa, lub łopatka.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Kość ogonowa będzie boleć jak..... bardzo, łopatka mniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(23-02-2020, 19:22)hela napisał(a): Kość ogonowa będzie boleć jak..... bardzo, łopatka mniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak myślę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: basiapolk@wp.pl, 2 gości