Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Jak widać każdy szpital podchodzi inaczej chociaż niby mają podobne procedury. Ja w srode miałam wizytę po leki w szpitalu Bielańskim.  Stresowalam się bo ponad 6 tyg izolacji i raptem mam jechać do szpitala. Okazało się że szpital jest dobrze chroniony. Wchodzą tylko osoby z listy. Wizyta szybka po tylko leki (2 szt) i skierowanie na rezonans. Jednym słowem nie było źle. 
Następna wizyta to rezonans którego nie lubię Ale trza to trza.
Trzymajcie się cieploOczko
Odpowiedz
(26-04-2020, 12:39)Aneczka2018 napisał(a): Jak widać każdy szpital podchodzi inaczej chociaż niby mają podobne procedury. Ja w srode miałam wizytę po leki w szpitalu Bielańskim.  Stresowalam się bo ponad 6 tyg izolacji i raptem mam jechać do szpitala. Okazało się że szpital jest dobrze chroniony. Wchodzą tylko osoby z listy. Wizyta szybka po tylko leki (2 szt) i skierowanie na rezonans. Jednym słowem nie było źle. 
Następna wizyta to rezonans którego nie lubię Ale trza to trza.
Trzymajcie się cieploOczko

Ja jutro do bielańskiego po leki się wybieram. Kto ma tą listę? Bo przekonanie ochrony, że powinni mnie wpuścić czasami odbiera mi chęć bycia kulturalnym. Gdy szedłem na rezonans to próbowali mi wmówić, że moja wizyta została odwołana i nawet pracownik LuxMedu miał problem by ich przekonać.
Odpowiedz
(26-04-2020, 17:38)fruu napisał(a):
(26-04-2020, 12:39)Aneczka2018 napisał(a): Jak widać każdy szpital podchodzi inaczej chociaż niby mają podobne procedury. Ja w srode miałam wizytę po leki w szpitalu Bielańskim.  Stresowalam się bo ponad 6 tyg izolacji i raptem mam jechać do szpitala. Okazało się że szpital jest dobrze chroniony. Wchodzą tylko osoby z listy. Wizyta szybka po tylko leki (2 szt) i skierowanie na rezonans. Jednym słowem nie było źle. 
Następna wizyta to rezonans którego nie lubię Ale trza to trza.
Trzymajcie się cieploOczko

Ja jutro do bielańskiego po leki się wybieram. Kto ma tą listę? Bo przekonanie ochrony, że powinni mnie wpuścić czasami odbiera mi chęć bycia kulturalnym. Gdy szedłem na rezonans to próbowali mi wmówić, że moja wizyta została odwołana i nawet pracownik LuxMedu miał problem by ich przekonać.
Listę ma ochroniarz. Są na niej nazwiska osób co po leki idą. Rezonans mam 4 maja więc zobaczę czy też łatwo pójdzie czy nie.
Odpowiedz
(27-04-2020, 07:26)Aneczka2018 napisał(a): Listę ma ochroniarz. Są na niej nazwiska osób co po leki idą. Rezonans mam 4 maja więc zobaczę czy też łatwo pójdzie czy nie.

U mnie miał być ochroniarz z listą, a jak przyszłam do szpitala to wystarczyło wypełnić ankietę typu dane osobowe, cel wizyty, czy miało się kontakt z osobą chorą, czy miało się niepokojące objawy (gorączka, kaszel, itd.) + badanie temperatury. Nikt nie sprawdzał poprawności podanych danych, ani czy byłam na liście. Ale pewnie w każdym szpitalu jest inaczej.
Z innej beczki - czy ktoś z Was miał rezonans w czasie epidemii? Czy podczas samego badania mieliście maseczkę?
Odpowiedz
(27-04-2020, 15:58)marcepanka napisał(a):
(27-04-2020, 07:26)Aneczka2018 napisał(a): Listę ma ochroniarz. Są na niej nazwiska osób co po leki idą. Rezonans mam 4 maja więc zobaczę czy też łatwo pójdzie czy nie.

U mnie miał być ochroniarz z listą, a jak przyszłam do szpitala to wystarczyło wypełnić ankietę typu dane osobowe, cel wizyty, czy miało się kontakt z osobą chorą, czy miało się niepokojące objawy (gorączka, kaszel, itd.) + badanie temperatury. Nikt nie sprawdzał poprawności podanych danych, ani czy byłam na liście. Ale pewnie w każdym szpitalu jest inaczej.
Z innej beczki - czy ktoś z Was miał rezonans w czasie epidemii? Czy podczas samego badania mieliście maseczkę?
Ja mam dopiero w pn Ale pytanie ciekawe. Chyba ja bym wolala bez bo i tak się stresuje ilekroć tam wjezdzam.
Odpowiedz
(27-04-2020, 15:58)marcepanka napisał(a):
(27-04-2020, 07:26)Aneczka2018 napisał(a): Listę ma ochroniarz. Są na niej nazwiska osób co po leki idą. Rezonans mam 4 maja więc zobaczę czy też łatwo pójdzie czy nie.

U mnie miał być ochroniarz z listą, a jak przyszłam do szpitala to wystarczyło wypełnić ankietę typu dane osobowe, cel wizyty, czy miało się kontakt z osobą chorą, czy miało się niepokojące objawy (gorączka, kaszel, itd.) + badanie temperatury. Nikt nie sprawdzał poprawności podanych danych, ani czy byłam na liście. Ale pewnie w każdym szpitalu jest inaczej.
Z innej beczki - czy ktoś z Was miał rezonans w czasie epidemii? Czy podczas samego badania mieliście maseczkę?
Ja miałam rezonans i musiałam być w maseczce.
Odpowiedz
O masakra, nie wyobrażam sobie leżeć tam w maseczce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
To głupota, przecież w czasie badania jesteśmy tam sami. Wystarczy żeby zdezynfekowali później sprzęt
Odpowiedz
Marcepanka mnie szukali na liście, ale nie znaleźli, bo mieli ze trzy listy. Wpuścili po pomiarze temperatury.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(27-04-2020, 19:32)anula9292 napisał(a):
(27-04-2020, 15:58)marcepanka napisał(a):
(27-04-2020, 07:26)Aneczka2018 napisał(a): Listę ma ochroniarz. Są na niej nazwiska osób co po leki idą. Rezonans mam 4 maja więc zobaczę czy też łatwo pójdzie czy nie.

U mnie miał być ochroniarz z listą, a jak przyszłam do szpitala to wystarczyło wypełnić ankietę typu dane osobowe, cel wizyty, czy miało się kontakt z osobą chorą, czy miało się niepokojące objawy (gorączka, kaszel, itd.) + badanie temperatury. Nikt nie sprawdzał poprawności podanych danych, ani czy byłam na liście. Ale pewnie w każdym szpitalu jest inaczej.
Z innej beczki - czy ktoś z Was miał rezonans w czasie epidemii? Czy podczas samego badania mieliście maseczkę?
Ja miałam rezonans i musiałam być w maseczce.
Mialam rezonans niecale 2 tyg temu i wchodzac do przychodni i w poczekalni mialam ale przed samym badaniem zdjelam i bylam bez.Uśmiech

(27-04-2020, 19:51)agica napisał(a): To głupota, przecież w czasie badania jesteśmy tam sami. Wystarczy żeby zdezynfekowali później sprzęt
Dokladnie. U mnie bylo tak , ze zanim weszlam Pani radiolog poinformowała mnie ze wlasnie zdezynfekowala sprzęt po innym pacjencie i ze mam sie nie martwić jakby coUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości