Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
No to ja się też przedstawię/pokażę Duży uśmiech
Odpowiedz
E-smka a ja sobie Ciebie tak wyobrażałam właśnie Uśmiech!
Sama próbowałam znaleźć moje zdjęcie ale no ... Słońce tak ładnie świeci u nas -lece na spacerek ! Może innym razem.
Swoja droga u naszych sąsiadów (Niemcy) widziałam te konferencje online! Spotkania. Super sprawa! Można się wymienić doświadczeniami. Ale nie ma jak na żywo Oczko
Odpowiedz
Byłam dzisiaj u optyka. Załamka, za same szkła 535 zł. Dobrze, że znalazłam jakieś stare oprawki, które się nadały, bo by było jeszcze gorzej.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Jakie to miłe Uśmiech
U mnie cena szkieł również około 700 .... cena za brak grubych szkieł przy + Uśmiech
Odpowiedz
To ja teraz wzięłam normalne, bo - 3 to nie grubość. Przy -6 to już trzeba pocienione brać.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
ja juz po wizycie, dostalam nowy lek Gilenya,
musze zrobic badania krwi , isc do okulisty,
a potem na 6h do szitala na oddzial, zeby dostac 1sza tabletke,
mam nadzieje ze pomoze Uśmiech
Odpowiedz
Oby. Widzę, że dali Ci II linię. I dobrze.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(22-02-2022, 14:47)Lusia98 napisał(a): E-smka a ja sobie Ciebie tak wyobrażałam właśnie Uśmiech!
Sama próbowałam znaleźć moje zdjęcie ale no ... Słońce tak ładnie świeci u nas -lece na spacerek ! Może innym razem.
Swoja droga u naszych sąsiadów (Niemcy) widziałam te konferencje online! Spotkania. Super sprawa! Można się wymienić doświadczeniami. Ale nie ma jak na żywo Oczko
Czekamy na fotkę Uśmiech
Odpowiedz
(22-02-2022, 20:31)Akinom napisał(a): Oby. Widzę, że dali Ci II linię. I dobrze.

jak poczytalam o tym leku to normalnie zbaranialam,
ale mam nadzieje, ze te wszystkie skutki uboczne mnie nie dopadna Oczko

(22-02-2022, 16:19)Akinom napisał(a): Byłam dzisiaj u optyka. Załamka, za same szkła 535 zł. Dobrze, że znalazłam jakieś stare oprawki, które się nadały, bo by było jeszcze gorzej.

ja jestem slepa jak kret, mam astygmatyzm i +4,5 z cylindrem -1,25 na prawe oko,
lewe jest w troche lepszym stanie Duży uśmiech
w grudniu zmienialam okulary, bo juz byly za slabe i oprawki tez pozostawialy wiele do zyczenia
i za dwie pary okularow z cienkimi progrewsywnymi szklami zaplacilam 780euro,
mieszkam w Belgii
Odpowiedz
To moje do chodzenia też mniej więcej tyle kosztowały. No ale przy -6 i astygmatyzmie trzeba się niestety z tym liczyć. Zobaczymy jak mi będzie w tych do czytania. Progresow jakoś sobie nie wyobrażam. Miałam raz coś pośredniego i nie czułam się z tym za dobrze.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 46 gości