Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozytywne aspekty po diagnozie sm
#41
Tak było. Najpierw byłam za młoda, potem za stara i ogólnie za mało chora. Leczenie trwało coś ok.5 lat i koniec.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#42
(27-02-2022, 22:56)Akinom napisał(a): Tak było. Najpierw byłam za młoda, potem za stara i ogólnie za mało chora. Leczenie trwało coś ok.5 lat i koniec.

Kiedyś to 2 rzuty i potwierdzone. Ja 1, a może więcej (?) i rezonans z przed 4 miesięcy , lekarka do mnie na 1 wizycie: to wpisze pania do programu (rezonans nieaktualny więc warunkowo)i jakież było moje zaskoczenie, że tak taśmowo poszło. Lek w tydzień.
Odpowiedz
#43
Teraz jest lepiej. Prawie od ręki się dostaje leczenie i jest szansa że pomoże.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#44
(28-02-2022, 09:30)e-smka napisał(a):
(27-02-2022, 21:17)smarrito napisał(a): Dopisuje jeszcze jeden pozytywny skutek: wreszcie nie jest mi zimno.
(zawsze miałam zimne ręce i nogi, a po tec to aż za nadto ciepło).

Nie zauważyłam żadnych zmian w tym temacie u mnie po Tec. Czasem przygrzeje jak mam flasza, ale poza tym jak było tak jest...

(25-02-2022, 21:33)Lusia98 napisał(a): Akinom a Ty co o 5.50 spać nie możesz ?
(25-02-2022, 21:41)Akinom napisał(a): Lusia, ja tak z przyzwyczajenia. O 5 codziennie wstaje.
Ja wstaje codziennie 5:15, a właściwie zdejmują mnie wtedy z krzyża Duży uśmiech
Kiedyś nie miałam żadnego problemu ze wstawaniem, od dziecka mama mówiła, że byłam rannym ptaszkiem, ale od ...???... kilku lat jest z tym coraz gorzej. W weekend, jak nie musiałam wstawać, to w sobotę spałam jak zabita do 8, a w niedzielę do 8:30.
Ja to nie jestem rannym ptaszkiem. Też muszę wstawać przed 6 rano ( u mnie to jakbym miała wstać prawie o 3 bad ranem).
A sobote to nie pośpisz ja z dziećmi to do 10.  a ponieważ prawie zawsze zadzwoni tel. np od teściowej (8.00 - czy nie śpisz, a własciwie jak możesz spać o tej porze) to wyłaczam dzwięki w tel w piątek.  Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości