Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Wiem , że bedzie dobrze. Musi być dobrze. Ale jakoś emocje są dzisiaj górą.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Rany, to zrób coś przyjemnegoUśmiech długa kąpiel, dobry film i opakowanie lodów, przecież nie musisz spędzić dnia na pełnych obrotach, odpocznij, wyluzuj, i uśmiechnij się do siebieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(27-01-2018, 15:46)Bubka napisał(a): Mufa baw sie dobrze.

U mnie dzisiaj katastrofa. Mam takie załamanie, że masakra. Siedzę i płacze.  Nie mam ochoty nic robić na nic nie mam dzisiaj sily. Wydaję mi się, że wszystko co robię jest źle i wszystko jest przeze mnie.

Powiem Ci, że ja od wczoraj mam płaczliwy nastrój i ogólnie się czuję jakby mnie ktoś zjadł i wypluł. Ale będzie dobrze! Głowa do góry
Odpowiedz
Poszłam do Babci. Pogadalam sobie z Nią wypilysmy kawę no i nie obyło się bez ciasta Oczko Humor się poprawił.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(28-01-2018, 01:26)Bubka napisał(a): Poszłam do Babci. Pogadalam sobie z Nią wypilysmy kawę no i nie obyło się bez ciasta Oczko Humor się poprawił.

Narobiłaś ochoty na ciasto z kawusią ?
Odpowiedz
Może powinnam być dumna z siebie ale raczej mam doła. Przykręciłam dziś siedzenie pod prysznic dla męża - nie nadaję się na budowlańca bo ciężko się wierci Smutny - ale dołujący jest fakt, że jest takie siedzinie mu potrzebne ;(
Plecy i nogi mi po tej robocie siadają bo wierć w brodziku.
Na pocieszenie mam przynajmniej wino i w nogi zrobi się cieplej Oczko
Odpowiedz
Możesz być dumnaUśmiech ja sie do takich prac w ogóle nie nadajęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Witajcie , chcę powiedzieć że ostatnio czuję się strasznie oprucz naszego SM cierpię jeszcze na nerwice ... Niestety objawy jej w ostatnich dniach sie nasiliły ... Mało nie zemdlałam , czułam jak bym była pijana ... Natłok myśli , panika ... Już nie wiem jak sobie radzić , biorę pramolan 2 razy dziennie od grudnia a aż takich dolegliwości nie miałam na początku leczenia ... Występowały wtedy bóle w klatce ,czułam napięcie czasem jakieś leki mnie nachodziły ale wiedziałam że przecież nic mi sie nie dzieje że to stres ,ale teraz... Ma ktoś z was może też takie problemy ??? Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Anna ja dziś akurat też jakoś dziwnie się czuję. Pramokan by mi się przydał ale nie mam. U mnie zapewne stres plus zwyczajne zmęczenie. W niedzielę nie udało mi się wypocząć i po prostu organizm mi siada. ;(
Lub zbliżająca wiosna nas dopada ;(
Zima już też z lekka mnie drażni bo już raz musiałam akumulator wlec do mieszkania a nie chce mi się już nigdy więcej
Odpowiedz
Chyba dziewczyny ta pogoda tak wplywa na Nas. Ja dzis usnelam w kuchni uczac sie. Przyznam ze temat tak nudny ze kazdy by usnal ? co nie zmienia faktu ze baterie padaja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości