Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Słoneczko jestem pełna podziwu. Mimo chorób jestes taka silna. Wszyscy jesteście silni. Ja jakoś ostatnio odpuściłam. Wiem, że nie powinnam...
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Bubka! Mnie czeka wizyta u psychiatry z polecenia neurologa. Kazdy ma gorsze chwile. Ja sie staram ogarnac. Dzis tfu tfu 1 dzien od kilku tyg kiedy nie placze. No ale jeszcze mloda godzina. Co kochana odpuscilas? Zle sie czujesz psychicznie czy tez i cialo odmawia posluszenstwa? Wygadaj sie Nam! Moze ci to pomoze
Odpowiedz
Nogi zaczęły mi szanować. Wiem, że to moja wina bo nie ćwiczę, nie dbam o siebie. Zdaję sobie sprawę z tego. Mimo to w głębi siedza mi myśli, że skoro przez 7 lat nic mi nie było to teraz tez tak będzie. Ostatnio nawet z tego powodu poklocilam sie z Mamą. Strasznie mi z tym było. Przespalam sie i zadzwonilam z przeprosinami. 13 marca mam wizytę u neurologa i poproszę o skierowanie na rehabilitację. Jakies 2 tyg temu przeprowadziła się na wioskę. Mam większe możliwości do spacerów z psem, ale znalazłam sobie wytłumaczenie, że są mrozy. Nie mam takiego zaparcia w sobie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Coraz cieplej sie robi wiec akurat bedzie pogoda na spacery z psem. No ja w mrozy nie spacerowalam. Ja nie uczeszczam na rehabilitacje. Cwicze w domu. Ale nie jest to Bog wie jaki wysilek. Nie miej do siebie pretensji. Pogadaj z neurologiem o tym skierowniu
Odpowiedz
Pogadam napewno. Moze w taki sposób zmobilizuje się do pracy nad sobą.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Ja tez sie zastanawim czy nie za malo cwicze. Ja mam problemy z kregoslupem wiec u mnie sporo cwiczen czy sportow odpada. Lekarz zaleca basen a ja bylm podtopiona wiec ja w basenie siedze w brodziku dla dzieci z synem ? spacery ( no jak jest pogoda to ok) czy bierznie. Ja ogolnie staram sie jak jade autem nie parkowac tuz przed drzwiami no sklepu ale ciut daej i zawsze przejsc sie kilka metrow. Moze to nic ale uwazam ze zawsze to cos. Teraz mam sporo nauki na glowie wiec skupiam sie nad tym zeby zdac egzaminy zawodowe. Jest ciezko bo deprecha i nastroj czasem powoduja ze siedze i placze no i ciagle bym spala od jakiegos czasu i spie w dzien. Ale tlumacze sobie ze to chwilowe ze bede miec wiecej sily. Jutro czeka mnie wizyta u okulisty. Slabo widze. Tzn ja mam wade wzroku i chyba okulary sa juz slabe. Z daleka zle widze. To tez mnie irytuje. Licze ze jakis zlych wiesci okulistka nie bedzie miec dla mnie. Naczytalam sie tyle o pznw i teraz mysle czy to moze byc to. Karuzela samonakrecania sie . Eh.

Widze ze robie bledy w pisowni. Prosze wybaczyc no ale jak wspomnialm zle widze. Troche bledow zaraz poprawie.
Odpowiedz
Zdasz egzaminy i od razu bedzie mniej stresu a troche więcej czasu. Tez zawsze stane gdzies dalej i ide na nogach. Pare dni temu (jak nie bylo takich mocnych mrozów) auto zaczelo nam szanować, emocje poszly górą i z tych nerwów dostałam takiej mocy, że poszlam na nogach do mamy, jakies 5 km. I pozniej byłam dumna z siebie, że się udało. Fajnie jak bym tyle codziennie chodziła. Poczekam na ciepło to przyciągne rower. Może moj słomiany zapał zamienie na rzeczywistość.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Ja to maks 2 km i jestem po prostu zmeczona. Nigdy nie bylam typem sportowca. Zwolnienia z wf itp. Nie lubie wysilku, nie lubie byc spocona. Ja ogolnie duzo chodze i tylko tyle
Odpowiedz
Możemy przybyć sobie piątkę.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Ja ćwiczę w domu, ale sądzę że taki normalny ruch w większej ilości, a nie leżenie i siedzenie całymi dniami to przecież też ruch, olimpijczykiem nie zostanę, a to co potrzebuję to jeśli mogę zrobić to sama i bez większego wysiłku to zawsze coś dajeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości