Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera
(10-09-2019, 21:11)Aneczka2018 napisał(a):
(10-09-2019, 20:15)Safija napisał(a):
(10-09-2019, 19:19)Aneczka2018 napisał(a): Jeśli chodzi kefiry i laktoze to mi nie służą podczas brania tecfidera bo Flash murowany

Hmm a to ciekawe, w ogóle wyeliminowałaś te przyjemności z jadłospisu czy tylko podczas przyjmowania?
Odpowiedz
(10-09-2019, 21:22)Safija napisał(a):
(10-09-2019, 21:11)Aneczka2018 napisał(a):
(10-09-2019, 20:15)Safija napisał(a):
(10-09-2019, 19:19)Aneczka2018 napisał(a): Jeśli chodzi kefiry i laktoze to mi nie służą podczas brania tecfidera bo Flash murowany

Hmm a to ciekawe, w ogóle wyeliminowałaś te przyjemności z jadłospisu czy tylko podczas przyjmowania?

W ogóle to nie. Ale godzinę przed i do dwóch po lekach. Ogólnie posiłki rano i wieczorem pod leki to taki konkret. Jak zjem mało to też skurcze i parzy od środka. A dodam że ja i tecfidera to już ponad dwa lata.
Odpowiedz
Hej czy lecąc samolotem do Angli jak przewiesc tecfidere?trzeba miec j ad kues dokumenty?
Odpowiedz
(12-09-2019, 17:53)Blanka napisał(a): Hej czy lecąc samolotem do Angli jak przewiesc tecfidere?trzeba miec j ad kues dokumenty?


Normalnie w bagażu rejestrowanym lub podręcznym bez żadnego zaświadczenia lekarskiego.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ja miałam w podręcznym, nikt nawet nie popatrzył.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
To samo u nas. Już trochę lataliśmy z Tecfidera w podręcznym i nigdy nas nikt nie zatrzymał.
Odpowiedz
Wielokrotnie w bagażu podręcznym. I nigdy nie wkładam do rejestrowanego.
Odpowiedz
Chciałam skromnie zameldować, że minął tydzień na tecfiderze i dopiero dziś nic nie bolało do środy była tragedia wczoraj trochę dziś nic.Nie mam w ogóle flasha zastanawiam się czy tabletki są jeszcze dobre, przetrzymywałam je kilka mies.zanim zaczęłam je brać, ale data ważności jest do 2021 i lekarka powiedziała, że mogę je spokojnie skonsumować.Mam jednak wrażenie, że tyję, kilo więcej na wadze i brzuch jak w ciąży:-( Googlowałam na ten temat i nic nie znalazłam.

Co do samolotów to ja latałam Wizzairem różne leki i suplementy mając w podręcznym i rejestrowanym i nic się nigdy nie wydarzyło.Za to malutki kremik, który nie był w plastikowej torebce od razu wypatrzyli Oczko
Odpowiedz
Na wzięty brzuch espunisan (chyba tak sie to pisze) pomaga i regularne posiłki, nawet częściej i mniejsze np.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(13-09-2019, 17:56)Safija napisał(a): Chciałam skromnie zameldować, że minął tydzień na tecfiderze i dopiero dziś nic nie bolało do środy była tragedia wczoraj trochę dziś nic.Nie mam w ogóle flasha zastanawiam się czy tabletki są jeszcze dobre, przetrzymywałam je kilka mies.zanim zaczęłam je brać, ale data ważności jest do 2021 i lekarka powiedziała, że mogę je spokojnie skonsumować.Mam jednak wrażenie, że tyję, kilo więcej na wadze i brzuch jak w ciąży:-( Googlowałam na ten temat i nic nie znalazłam.

Co do samolotów to ja latałam Wizzairem różne leki i suplementy mając w podręcznym i rejestrowanym i nic się nigdy nie wydarzyło.Za to malutki kremik, który nie był w plastikowej torebce od razu wypatrzyli Oczko

Po Tec sie nie tyje choc pare osob pisalo na forum ze przybylo im na wadze
Pytalam mojego neuro o to. Mowil ze pewnie to kwestia tego ze do tabl jedza bardziej obfite czy tlustsze posilki.
Mowil ze Tec nie powoduje tycia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości