Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komu mówić o chorobie?
#21
(12-01-2022, 11:21)Lusia98 napisał(a): Ile córka ma lat ? Ja mam wrażenie że teraz wielu znajomych, bliskich i dalszych ma jakieś problemy neurologiczne. Dosłownie wysyp. Moja pierwsza wizyta u neurologa też byłam zapytana o ewentualne choroby neurologiczne występujące w rodzinie (bez dłuższego zastanowienia odp Nie ma) jak się potem okazały były. I nawet w rodzinie męża też widzę takie Smutny . Ja tak jak wyżej nie mówię nikomu otwarcie bo póki co czuje się dobrze a ludzie wciąż mają błędne przeświadczenie. Moze lekarz pytał by córce wykonać rezonans ? Jeśli tak to gdzieś na boku pewnie bym mu odpowiedziało na to pytanie. Po za tym po co martwić dzieci Uśmiech ja to moim wszystko zawsze pozytywnie i z mężem też staramy się umilac to życie naszym pociechom Oczko . Podejrzewam że Twoje dzieciaczki ze względu na rozwód miały niezła dawkę stresu w ostatnim czasie Smutny teraz muszą to "przetrawić" "przepracować"  Smutny

Ja tylko powiedziałam 2 literki SM. Córka (12 lat) się jeszcze nie zorientowała. Musiałam się przyznać bo miała/ma ból po 1 stronie twarzy w okolicy oka. Ale zrobili tomografię, a nie rezonans. Wyszły zatoki. 
Swój stres to oni już trochę przeszli, bo rozwód rozwodem a my mieszkamy osobno od 2017r wiec trochę czasu upłynęło. Też ze względu na dzieci przeprowadziliśmy się w takie miejsce żeby nie zmieniały szkoły, więc myślę, że było im mimo wszystko troszkę łatwiej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości