Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator
#31
(24-05-2023, 21:24)Joanna napisał(a): Nie zmuszamy nikogo do bycia na forum, na razie  robimy tylko to, co damy radę. Więcej nie jesteśmy w stanie na obecna chwile.  A forum jest stworzone po to aby powymieniać się swoimi doświadczeniami i wspierać się wzajemnie, resztę uporządkujemy pozniej. Tyle w temacie.

i nikt nie zmusza nikogo do bycia moderatorem ... ah sorry raczej do nazywania siebie moderatorem. Zaraz minie miesiąc od kiedy ta sytuacja trwa ... jakiś absurd ... wiedząc, że są osoby bardzo chętne do pomocy i wsparcia z obecnych użytkowników forum.
Odpowiedz
#32
Też tego nie rozumiem przecież to żaden wstyd że ktoś nie ma czasu są inni ludzie i można jak piszę Yasmina podzielić się pracą tym bardziej że jest charytatywną, chyba że czerpią z tego inne korzyści.....
Odpowiedz
#33
Znalazłam regulamin forum i adres, na który można pisać w różnych sprawach. Opisałam sytuację i czekamy.
Odpowiedz
#34
Serce 
Yasminko żeby oni chociaż cząstkę twojego entuzjazmu mieli to byłoby super. Myślę że poniekąd rozminęłaś się z powołaniem  Oczko
Odpowiedz
#35
Bo ja strasznie nie lubię głupich ludzi i braku odpowiedzialności. A to, że minęłam się z powołaniem uświadomiłam sobie, jak zostałam business women Duży uśmiech . Spokojnej nocy kochana Serce
Odpowiedz
#36
Wiecie co jak ktoś wejdzie na to forum to słabo, bo od razu się odechciewa. Może nie jest tak źle jak fruu przewiduje może możemy jakieś informacje skopiować albo zacząć od nowa bo to forum to już może się piachem zacząć nacierać. ..
Odpowiedz
#37
Jeszcze raz przepraszamy. Konieczna była zmiana zabezpieczeń, ale od dziś mamy nadzieję, że kwestia spamowania jest już na stałe rozwiązana. Temat moderacji zostanie rozwiązany w najbliższych dniach.
Odpowiedz
#38
Widzisz Yasminko dla chcącego nic trudnego . Spóźnione dzięki ale my tu padamy wieczorem więc śpimy jak dzieci ❤️
Odpowiedz
#39
Pewnie wszyscy cieszymy się, że już wróciłyście. Jest tyle rzeczy do zrobienia. Mam wielką nadzieję, że na naszym forum nareszcie zapanuje spokój.
Odpowiedz
#40
Oczywiście jak nie dajecie rady to zwróćcie się o pomoc do ludzi którzy tu są i są chętni. Yasminko ty jesteś oazą spokoju, powinnaś że mną w parze chodzić bo działasz uspokajająco.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości