Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Fajna taka pasja razem ..my na wspinaczkę razem jeździliśmy ale na razie nie czuję się na siłach....od poniedziałku zaczynam gimnastyke na którą skierowanie dał mi lekarz na 36 miesięcy.... zobaczymy
Odpowiedz
Też zaczynam rozglądać się za jakimiś ćwiczeniami, bo chyba sam rowerek nie wystarczy.
Odpowiedz
Ja zamierzam kupić jakąś dobrą matę do ćwiczeń by trochę w domu ćwiczyć/rozciągać się ... za mało mam aktywności fizycznej. Na szczęście wiosna i lato nadchodzą.
Odpowiedz
No to Tossia brawo za samodyscypline. U mnie sprawa wygląda tak że rowerek treningowy kupił mi mąż, stoi w sypialni ale jeszcze na nim nie jeździłam Yasminko ? jeżdżę na rowerze ale z przyczepą i dzieckiem, na szczęście elektryczny, bo córcia nieraz 2h troli i nie dałabym rady pod niektóre górki. Gimnastyka super, ale ja tylko w grupie albo pod czujnym okiem bo samej ciężko mi się zabrać....a tak lubię pracować i jeszcze jak ktoś powie że coraz lepiej...i z batem nad głową stoi ...moja bajka? wiem że Lusia bardzo zdyscyplinowana, a wy jak tam ćwiczenia?!

Tu byś dzisiaj Yasminko pojeździla wylęgły dzisiaj hucznie motory ..aż musiałyśmy ścieżkę zmienić. Stopni 19 było, pięknie i ciepło, nad jeziorkiem żółwie na słońcu się grzały....a tak przy okazji to co z tymi emotkami?raz się pokazują a raz zamieniają w znaku?!
Odpowiedz
Ja dziś z młodymi na zakupach byłam.Sobie adidasy kupiłam. Dobrze że moje dzieci przytomne bo ja już miałam dość.Spakowalam do pudełka dwa prawe i w dodatku jeden szary a drugi granatowy.Haaaaa
Odpowiedz
(18-03-2023, 22:04)Orchidea ponownie napisał(a): Ja dziś z młodymi na zakupach byłam.Sobie adidasy kupiłam. Dobrze że moje dzieci przytomne bo ja już miałam dość.Spakowalam do pudełka dwa prawe i w dodatku jeden szary a drugi granatowy.Haaaaa

Dobre?
Odpowiedz
Dziś zaszalałam.Kupilam termorobota .Czekam aż przyjdzie i poszaleję w kuchni.
Odpowiedz
Hej dziewczyny tak jak zdyscyplinowana bo taka aktywność fizyczna super mi robi dla mózgu a nie tylko figury.. a jak taka pogoda to az chce się żyć Uśmiech ahh... Wychodzę zaraz na długi spacer. Ja latem i wiosna robię zawsze sobie podróże rowerowe w lesie 12-20 km nie pytajcie jak później śpię... A dwa marzy mi się orbitrek choć no nie ma gdzie go wstawić póki co... To też zawsze mobilizuje się do pójścia na plac zabaw i ćwiczenia na tych siłowniach miejskich Oczko . Miłego poniedziałku dla wszystkich
Odpowiedz
(20-03-2023, 16:33)Lusia98 napisał(a): Hej dziewczyny tak jak zdyscyplinowana bo taka aktywność fizyczna super mi robi dla mózgu a nie tylko figury.. a jak taka pogoda to az chce się żyć Uśmiech ahh... Wychodzę zaraz na długi spacer. Ja latem i wiosna robię zawsze sobie podróże rowerowe w lesie 12-20 km nie pytajcie jak później śpię... A dwa marzy mi się orbitrek choć no nie ma gdzie go wstawić póki co... To też zawsze mobilizuje się do pójścia na plac zabaw i ćwiczenia na tych siłowniach miejskich Oczko . Miłego poniedziałku dla wszystkich
Hej ,ćwicz ile się da.U mnie dzisiaj pada.
Miłego dnia życzę.
Odpowiedz
U mnie chłodno. Az się dobrze chodzi, bo wczoraj to była tragedia. Nie cierpię jak robi się ciepło, bo to oznacza problemy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości