Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(21-03-2023, 14:46)Akinom napisał(a): U mnie chłodno. Az się dobrze chodzi, bo wczoraj to była tragedia. Nie cierpię jak robi się ciepło, bo to oznacza problemy.

Ja uwielbiam ciepło.Wtedy dopiero wiem że żyje.
Odpowiedz
Powinnam się wynieść do Norwegii  Duży uśmiech
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(18-03-2023, 19:17)Benita napisał(a):
Tu byś dzisiaj Yasminko pojeździla wylęgły dzisiaj hucznie motory ..aż musiałyśmy ścieżkę zmienić. Stopni 19 było, pięknie i ciepło, nad jeziorkiem żółwie na słońcu się grzały....a tak przy okazji to co z tymi emotkami?raz się pokazują a raz zamieniają w znaku?!Według
Według mojego Pana Męża trochę za wcześnie na jazdę, raz że zimno, dwa - drogi jeszcze są zimne, nie ma odpowiedniej przyczepności, a raczej nie ma nic gorszego niż wywalić się przed sezonem...
W sprawie emotek - stosuję taką zasadę, że wchodzę w podgląd postu i wtedy po lewej stronie wyświetlają się emotki.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Orchi - to jak już się staniesz szczęśliwą posiadaczką termorobota to napisz co ugotowałaś/upiekłaś.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja też już czekam na słońce...
Odpowiedz
(21-03-2023, 17:33)Akinom napisał(a): Powinnam się wynieść do Norwegii  Duży uśmiech

Albo Grenlandii, ja też nie czuję się dobrze jak są upały.

To trzeba pana męża słuchać jak ma fachową wiedze Oczko tu jest zawsze 4 tygodniowe wyprzedzenie pogody, ale dzisiaj kropiło, mimo to 15 stopni i było fajnie.
Odpowiedz
Tez by pasowało  Duży uśmiech
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(21-03-2023, 21:23)Akinom napisał(a): Tez by pasowało  Duży uśmiech

Tylko nie wiem jakie byś tam zapasy musiała zabrać, bo tam tylko foczki, misie, rybki ... Duży uśmiech iście mięsna dieta Duży uśmiech
Odpowiedz
Mrozonki typu warzywa na patelnie, konserwy z fasolka i kukurydza. Coś by się wykombinowalo.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(21-03-2023, 21:57)Akinom napisał(a): Mrozonki typu warzywa na patelnie, konserwy z fasolka i kukurydza. Coś by się wykombinowalo.

Na pewno  Duży uśmiech
Odpowiedz
Znowu mam jakieś ciężkie dni... znowu się wszystko kumuluje... wczoraj przyszła faktura ze szpitala z Niemiec. Ponad 900 euro, ale partnera szef wziął te papiery i będą to załatwiali przez nfz. Tydzień temu zderzył się lusterkiem z innym samochodem, najpierw policjant twierdził, że to obopólna wina, ale pani policjantka stwierdziła, że to jego wina. 1020 zł mandatu a na dodatek wczoraj zepsuło mi się auto. Jutro jadę do mechanika i zaś będzie duża kasa. Kurcze taki ten rok się dla nas pechowy zaczął, że szkoda gadać. Próbuję odłożyć coś na remont mieszkania, które dostałam od dziadków i ciągle nam coś wyskakuję. A od rodziców słyszę, że kiedy się wprowadzimy, kiedy zaczniemy, kiedy to i tamto, a kiedy będą dzieci... Siedzi mi to później wszystko w głowie i takie są tego efekty, że głowa mi pulsuję. Ajjj normalnie, żyć się odechciewa. Sory, że Was tak zamęczyłam, ale musiałam. Przynajmniej taką czułam potrzebę.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Jak tylko czujesz taka potrzebe to zal się ile wlezie. Zawsze to człowiekowi lzej.

Bubka, na pocieszenie. Mój malzonek wczoraj jadac do pracy skrecil na warunkowym. Bylo pusto, na przejsciu zywej duszy, na chodniku tez i nagle policja wyrosla spod ziemi. Dostal stowe i 6 punktów za to, ze się nie zatrzymal przed ta cholerna strzalka.

I jeszcze jedno : w poniedziałek posadzil choinkę pod oknami. Myślę sobie, już teraz pasożyty nie wejda. Uh, złudne nadzieje. Zrypalam szanownego tatusia tym razem. I powiedzialam, zeby przeleciał się po osiedlu i znalazl chociaż jedna rabatke, na której szaleja dzieci. I mam kolejnego wroga hahaha
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości