Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Ja mam wizytę w szpitalu 15 kwietnia. Miejmy nadzieję, że będzie już tylko lepiej.
Odpowiedz
(23-03-2020, 20:47)fruu napisał(a): Dostałem skierowanie na MRI w środę, podobno mam się zgłosić do zapisu powołując się na to, że jestem w programie. Jak się uda, to jutro sprawdzę

Raczej zrobią. Bo to nie tylko że w programie, ale i o wolny czas. Przeciez tego urządzenie nie unieruchomią, bo jakoś to trudne potem z ponownym uruchomieniem. Czyli to co potrzebne to będą robić.
Odpowiedz
Ja jutro idę po leki do szpitala w Krośnie.
No jestem ciekawy czy będzie normalnie. Duży uśmiech
MRI mam mieć w maju. Też mam nadzieję że to się uspokoi bo dramat.. :/
Odpowiedz
(23-03-2020, 17:55)hela napisał(a): Ja jestem ciekawa co będzie bo w czerwcu MRI:/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hela tez sie zastanawiam ,wizyte mam w przyszlam tyg i mialam dostac skierowanie na badania krwi imam miec w kwietniu rezonans tez, no zobaczymyUśmiech)
Odpowiedz
Uspokojona faktem ze skarzyski szpital wyda mi 2 kwiatnia lek czytam wlasnie ze pielegniarka z tego szpitala zarazona
Ponoc pracowala tez w innym szpitalu i zataila to
Jestem ciekawa czy dostane lek w koncu czy co sie wydarzy
Ja sie bardziej obawiam ze zostane bez leku albo dostane rzutu niz koronawirusa
Niedlugo nie bedzie kto mial nas leczyc
Odpowiedz
16.06 jednak następna wizyta i MRI. Żeby wejść do szpitala mierzenie temp. Pytania różne, podpis i dopiero można wejść. Na oddziały nie wpuszczają. Z neuro 15 min rozmowy. Żadnych badań. Ale najważniejsze że leki mam do czerwca Uśmiech teraz oby to się uspokoiło z tym wirusem..
Odpowiedz
MRI z 27 marca odwołany.Od poniedziałku idę na zwolnienie.
Odpowiedz
Agica przykro mi z powodu mri
Rozumiem że zwolnienie to twoja decyzja a nie przymus ze strony pracodawcy
Odpowiedz
(25-03-2020, 19:34)Anka napisał(a): Agica przykro mi z powodu mri
Rozumiem że zwolnienie to twoja decyzja a nie przymus ze strony pracodawcy
A powiem Wam, że nawet się cieszę, nie koniecznie chciałam iść do szpitala w środku epidemii. Oby wszystko dobrze się skończyło, to jest najważniejsze.
Tak, ja chcę na L4, czekałam do ostatniej chwili. Tutaj już stają duże zakłady produkcyjne, my jesteśmy laboratorium sanepidu w Gorzowie. Teraz jest najgorszy moment u nas, być może będzie tylko gorzej, zdecydowanie boję się już dłużej ryzykować Smutny
Odpowiedz
Zdecydowanie dobra decyzja. Ja był3m bliski L4 ale w końcu dali nam pracę zdalną z domu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości