Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
W świecie, w którym zaleca się izolację spółdzielnia mieszkaniowa chciała mi dzisiaj okna wymieniać. Posłałam ich do wszystkich diabłów. Pan się trochę obraził, ale zadzwonił z tym pomysłem wczoraj koło południa. Niech spadają. Czekałam 2 lata to i pół roku jeszcze poczekam.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(31-03-2020, 15:09)belanna napisał(a): W moim szpitalu odbiór leków ma przebiegać JAK ZWYKLE. Tzn. odstać w kolejce do przyjęć planowych, wjechać windą na 11 piętro i czekać w kolejce pacjentów po leki. Ja pitolę. Albo ktoś w tym szpitalu zwariował, albo w kraju i na świecie, gdzie zaleca się ludziom izolację i pozostawanie w domu. Trzeciego wyjścia nie widzę.
Ciesz sie ze dostaniesz lek
ja nadal nie wiem w ktorym miescie, kiedy i na ile mi wydadza lek
ja tam potrzebuje wizyty z moim neuro, mam od dluzszego czasu mega parestezje dloni a jest szansa ze bede musiala pojechac do szpital w innym miescie i nie bede miec mozliwosci konsultacji z zadnym neurologiem
 
rozumiem ze sie boisz ale moze bedzie malo osob na ten dzien 
moze przyjecia planowane sa tylko dla osob z programu 
podejrzewam ze zachowaja srodki bezpieczenstwa-
Odpowiedz
U mnie sa jaja.
Mialam odebrac lek ze Skarzyska bo Starachowice zamkniete teraz dzwonie do Skarzyska nie dadza
Moj szpital kaze mi jechac do Starachowic
Normalnie maskara
Zaraz tam bede dzwonic i zobacze kiedy dostane lek

Ps dzwonilam do Ostrowca nie moga mi wydac leku bo nie zostalam zgloszona na jakis transfer
Mam dzwonic jutro ale nie dostane leku raczej w tym tyg
Bosko!
Mam ochote komus przywalic. Od 12 marca dzwonie w sprawie leku i odsylaja i kaza czekac
Odpowiedz
Jeszcze pani z Ostrowca mowila mi ze jest sporo osob do wydania leku ze Starachowic ale mam wazniejsza teraz sprawe do wyjasnienia i pojdzie popytac co zrobic jak bedZie miec czas
Jak jutro sie dowiem ze nie maja leku dla mnie ze nie wydadza bo jakiegos transferu ktos nie zrobil to musze to zglosic gdzies
Z tegp co widze na forum tylko ja mam problem z odbiorem leku
Odpowiedz
Anka zadzwoń do NFZ niech Ci powiedzą co zrobić
Odpowiedz
Jutro jeszcze zadzwonie do Ostrowca moze cos ustala juz
Odpowiedz
Ja miałam nadzieje, że uda mi się może poprosić o odbiór leku w naszym lokalnym szpitalu, z właszcza, że pani ordynator prowadziła program w wojskowym, a tu niespodzianka: neurologia zainfekowana przez koronawirusa i zamknięta od dzisiaj. W przyszłym tygodniu będę się dowiadywać we Wrocławiu co i jak. Zobaczymy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(01-04-2020, 15:00)Akinom napisał(a): Ja miałam nadzieje, że uda mi się może poprosić o odbiór leku w naszym lokalnym szpitalu, z właszcza, że pani ordynator prowadziła program w wojskowym, a tu niespodzianka: neurologia zainfekowana przez koronawirusa i zamknięta od dzisiaj. W przyszłym tygodniu będę się dowiadywać we Wrocławiu co i jak. Zobaczymy.
Tez widze u ciebie problem
Odpowiedz
Do 21 kwietnia jeszcze chwila jest. Zobaczymy co się będzie działo. Nie chcę za wcześnie dzwonić do szpitala bo sytuacja zmienia się z godziny na godzinę.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
(01-04-2020, 15:53)Akinom napisał(a): Do 21 kwietnia jeszcze chwila jest. Zobaczymy co się będzie działo. Nie chcę za wcześnie dzwonić do szpitala bo sytuacja zmienia się z godziny na godzinę.
Ja od 12 marca wyznaczam wizyte po odbior leku
i do dzis nikt nie wie kto mi ho moze wydac
wiec wiesz ja bym dzwonila
dzis mialam dostac info czy Skarzysko czy Starachowice mi wydadza
dzis kaza dzwonic do Ostrowca a Ostrowiec nie ma zgody zeby wydac lek
nie tylko mi a wszystkim ze Starachowic
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości