Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(01-08-2018, 20:34)hela napisał(a): Jaka cisza, wszystkim tak upał daje po d... czy tylko mnie? W pracy produktywna jestem do południa, chyba czas przejść na tryb nocnyUśmiech jak się ochłodzi odżywam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bylam po Tec w szpitalu. Mam wyznaczony rezonans kontrolny na 30 sierpnia. Ledwo wrócę z urlopu i badania. Ogólnie to ja dziś się czulam jak ućpana. Spać mi się ciągle chcialo, rozdrażniona byłam. A teraz nie mogę spać, chyba wszystkie psy sąsiadów dookola zmówiły się i dają koncert. Ręce opadają.
Odpowiedz
A moje dziecko ma angine i leży z wys. gorączka jeszcze w takim upale a maz miał wypadek w pracy.... Ręce opadaja
Odpowiedz
(02-08-2018, 15:49)Blanka napisał(a): A moje dziecko ma angine i leży z wys. gorączka jeszcze w takim upale a maz miał wypadek w pracy.... Ręce opadaja

Współczuje. Mam nadzieje ze z mezem nic powaznego sie nie stalo.
Odpowiedz
To Ci się nazbierało Blanka, oby do przoduUśmiech wszystkiego dobregoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Dzięki
Odpowiedz
U mnie też tragedia
Odpowiedz
(03-08-2018, 05:58)mufa napisał(a): U mnie też tragedia

A co sie dzieje?
Odpowiedz
Ja też mam juz dość. Wychodzę tylko rano po pieczywo i potem siedzę w domu żeby sobie czegoś nie zrobić tak niechcący. Chodzę dosłownie tiptopkami.
Odpowiedz
Anka ta pogoda mnie dobija a jeszcze z tym ustrojstwem na nodze to jeszcze bardziej gorąco. Ludzie na drogach patrzą na mnie z politowaniem, w busach ciasno. W pracy też upał. Jeszcze tylko brakuje żeby mnie to odparzyło. Ja chce moje 26-28 stopni
Odpowiedz
A ja z kolei jestem od rana straszliwie zmęczony chociaz się wyspałem...to takie niemiłe uczucie i w dodatku boli mnie gardło...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości