Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(04-05-2020, 18:33)marcepanka napisał(a):
(04-05-2020, 10:11)Akinom napisał(a): Ja to czasem mam ochotę napisać do NFZ jak to wszystko ma wyglądać. W styczniu szpital na swoje konto zaliczył wyniki z Poz. Teraz nie było wizyty, a na moim koncie jest. Nie wiem dlaczego. Tanie to nie jest bo wizyta ponad 350 zł.plus prawie 6000 leki. Ciekawe ile policzą za rezonans hahaha
Akinom z ciekawości zalogowałam się na swoje konto pacjenta i u mnie jest tak samo: wizyta której nie było i badania, które robiłam prywatnie Duży uśmiech Ale czego się spodziewać, jak nawet za wystawienie recepty przez telefon inna poradnia naliczyła opłatę jak za normalną wizytę.
Za rezonans rok temu liczyli 648,96 zł
Znalazłam. Mój rezonans w zeszłym roku kosztował tyle samo :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
a fruu dzisiaj jedzie w góry. Beskid Żywiecki, chatka bez prądu i bieżącej wody, bez latarni i w końcu gdzieś indziej, a nie tylko swoje mieszkanie :-D
I wiecie co? Nawet mam siły na to :-)
Odpowiedz
CudownieUśmiech wyłączysz sie zupełnie Uśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(08-05-2020, 10:29)e-smka napisał(a):
(08-05-2020, 10:01)fruu napisał(a): a fruu dzisiaj jedzie w góry. Beskid Żywiecki, chatka bez prądu i bieżącej wody, bez latarni i w końcu gdzieś indziej, a nie tylko swoje mieszkanie :-D
I wiecie co? Nawet mam siły na to :-)

Oglądałam ostatnio film "Chata" - oj działy się tam nieziemskie rzeczy  Duży uśmiech
Miłego odpoczynku  Cwaniak

Na naszej Chałupie zawsze dzieją się nieziemskie rzeczy ;-)
Odpowiedz
W Bieszczadach jest/było takie schronisko „Chata ludzi z mgły”Oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(08-05-2020, 10:51)hela napisał(a): W Bieszczadach jest/było takie schronisko „Chata ludzi z mgły”Oczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O naszym powinno się mówić Ognista Chata. 2 pożary w jakieś 10 lat, w tym drugi z podpalenia ;-(
Odpowiedz
Ja dziś 2 przejażdżki rowerem zaliczyłam, bo syn uczy się jeździć
Odpowiedz
(08-05-2020, 21:14)mufa napisał(a): Ja dziś 2 przejażdżki rowerem zaliczyłam, bo syn uczy się jeździć
Fajny dzien
trzeba korzystac z pogody bo cos na przyszly tydzien zapowiadaja zime
zobqczymy w przyszlym tygodniu ale malo optymistycznie to sie zapowiada
Odpowiedz
Dziś 9 kiosków wpadło. Zobaczymy czy jutro się uda gdzieś jechać
Odpowiedz
Super Mufa. Też bym tak chciała. Tęsknię za rowerem, za górami. Mogę to sobie pooglądać z daleka :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości