Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(16-07-2020, 15:29)Anka napisał(a):
(16-07-2020, 15:25)Orchidea napisał(a): Wiecie, że mnie nie operowali. Bóle po antybiotyku ustępowały. St zapalny niby też. Wypisali mnie do domu. Ciekawe czy znów nie trafię za parę dni.
Dziwna sytuacja choc moze rzeczywiscie nie bylo powodu do przeprowadzenia operacji
3maj sie Ciepło 
Zobaczę jak będzie. Za dwa tygodnie mam wizytę w poradni chirurgicznej. 
Odpowiedz
Orchidea a jak się teraz czujesz?
My w piątek byliśmy na weselu, dziś miałam komisję w Zusie
Odpowiedz
(20-07-2020, 22:22)mufa napisał(a): Orchidea a jak się teraz czujesz?
My w piątek byliśmy na weselu, dziś miałam komisję w Zusie
Brzuch ok. Od jutra tecfidera znów. Jak na komisji?
Odpowiedz
Z rzeczy dziwnych: dostałam skierowanie na badania. Wczoraj tata chciał je dla mnie odebrać z przychodni. Babsko nie dość, że skierowania nie wydało, to jeszcze stwierdziło, że dobrze by było, jakby moja mama, która kiedyś była pielęgniarką pobrała mi krew. Dostanie probówki i może to zrobić. Noz k...., za co one biorą pieniądze? Oczywiście ja się nie zgodziłam, kwas pozostał, bo jeszcze sobie wymyśliłam, że to musi być 1 sierpnia, bo akurat tak potrzebuje do szpitala (program SM)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Hej. E-smka tez mi się tak wydaje, że u fryzjera jest większa dezynfekcja niż w szpitalu.

Mufa i jak na wizycie? Wszystko ok?

A ja się czuję bardzo dobrze. Obym nie zapeszyła Oczko w końcu mam swój urlop. Jestem w Chorwacji i mimo upału czuję się dużo lepiej niż w pl. Chyba tu zostanę Oczko
Odpowiedz
Ładuj baterie :-)
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Dzięki. Ładuje, ładuje. Powrót do pracy będzie ciężki.
Odpowiedz
Standardowo orzecznik mnie uzdrowił, przedłużył mi świadczenie o 2 mies ale nie chciał mi dać sanatorium Smutny więc lipa.

Bubka zazdroszczę Chorwacji, uwielbiam ten klimat. My w tym roku to może nad morze pojedziemy.

Kurde chyba mnie gdzieś zawiało na weselu bo od kilku dni potwornie boli mnie nerka
Odpowiedz
Ja w szpitalu znów. St zap wyrostka dalej.
Odpowiedz
I nie operują? Nieźle. Cierpliwości Ci Orchidea życzę, bo w naszej służbie zdrowia zaczyna się robić jakaś paranoja.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości